EkonomiGündem

Akaryakıtta kaçırılmayacak indirim kampanyası başladı! Bu istasyonlarda harcama yapan kazanıyor!

Akaryakıtta kaçırılmayacak fırsat: İki ünlü yakıt istasyonuyla indirim kampanyası için anlaşma sağlandı! Halkbank bünyesine bağlı Paraf kart sahiplerine kazandırdıkça kazandıran kampanya ile 40 TL ParafPara verilecek. Buna göre Opet ve Sunpet istasyonlarında 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerine SMS ile katılımla 40 TL, Paraf Mobil’den katılımla 50 TL hediye tanımlanıyor. İşte kampanyaya ilişkin tüm detaylar…

Kampanyaya Katılım

Paraf ile 1 Ocak-15 Şubat 2022 tarihleri arasında Paraf üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize SMS ile katılımla 40 TL, Paraf Mobil’den katılımla 50 TL ParafPara verilecek.

Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den ‘Hemen Katıl’ butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan:

OPET yazıp 3404’e (KKTC operatörlerinden ise 3444’e) SMS gönderilmesi gerekiyor.
Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Paraf Mobil’de yer alacak.

Ödül Ne Zaman Yükleniyor?

Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 31 Mart 2022 21:59’a kadar Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanılabilecek.

Kampanya müşteri bazında gerçekleşiyor ve bir müşteri katılım kanalına göre toplamda en fazla 40 TL/50 TL ParafPara kazanabiliyor.

Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamıyor. İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemlerin dikkate alınması gerekiyor.

Aynı gün içinde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahil ediliyor. Ayrıca 31 Mart 2022’ye kadar kullanılmayan ParafPara’lar 1 Nisan 2022 tarihinde geri alınacak.

Siz de fırsattan yararlanmak için acele edin!