Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

O bankadan emekli maaşı alan herkese 100 lira hediye ediliyor! SMS ile başvuru yapmak yeterli

Ziraat Bankası tarafından emekli maaşı alan herkesi ilgilendiren çok önemli bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda emekli müşterilerinin kampanyaya katılmaları doğrultusunda kartlarına para yatacağı belirtilerek Bankkart ile her 200 TL ve üzeri Market, Giyim, Sağlık, Optik, Ulaşım, Kafe ve Restoran alışverişlerine 20 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira kazanma fırsatı sunulduğu belirtildi. Ayrıca açıklamada kampanyaya katılmak isteyen vatandaşların işlemlerini 15 Şubat’a kadar yapmaları gerektiği bildirildi.

100 TL HEDİYE EDİLECEK

Konu ile ilgili olarak Bankaların kampanyaları müşteriler tarafından yakından takip ediliyor. Ziraat Bankası da başlattığı kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanya emeklileri kapsıyor. Kampanyaya 15 Şubat tarihine kadar katılım sağlayan emeklilerin kartına 100 TL Bankkart lira yüklenecek.

15 ŞUBAT’TA BİTECEK

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan duyuruda kampanyanın yarıntıları ve koşulları da paylaşıldı. Söz konusu kampanyanın 15 Şubat’ta sona ereceği belirtilerek bu tarihe kadar Bankkart Mobil’den veya SMS ile katılım sağlanması gerektiği belirtilerek SMS ile kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp 4757’ye SMS gönderilmesi gerektiği SMS’in ücretsiz olduğu bildirildi.

100 TL İLE SINIRLI

Kampanyaya katılan emeklilerimiz, kampanya süresince Bankkart ile her 200 TL ve üzeri Market, Giyim, Sağlık, Optik, Ulaşım, Kafe ve Restoran alışverişlerine 20 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira kazanabilecektir. Bunun yanı sıra yayımlanan duyuruda bir öüşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 100 TL ile sınırlı olduğu bildirildi.

Harcama tutarı için Bankkart’ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinden yapılması gerekmektedir.