EkonomiGündem

Dün benzine gelen zamdan sonra 60 TL indirim kampanyası duyuruldu! Benzin, motorin harcamalarında büyük fırsatı kaçırmayın!

Akaryakıta halihazırda gelen zamlar araç sahiplerini zorlarken dün itibariyle benzin yeniden zamlandı. Peş peşe binen zamların ardından bir banka daha müşterileri için akaryakıt kampanyasını açıkladı! Kampanya kapsamında 31 Ocak tarihine kadar Axess kartı olanlar ve bu kartla 250 TL ve üzeri akaryakıt alanlar; ikinci, üçüncü ve dördüncü alışverişte 20’şer olmak üzere toplam 60 TL chip-para kazanacak. Kazanılan chip-paralar akaryakıt alışverişlerinde kullanılabilecek. Yani bir sonraki alışveriş 60 TL indirimli gelmiş olacak. İşte detaylar…

Banka tarafından yapılan açıklama şu şekilde oldu:

31 Ocak’a kadar kampanyaya kaydolan ve Axess’le, 250 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapan tüm müşterilerin, 250 TL ve üzeri ikinci, üçüncü ve dördüncü harcamalarına 20’şer, toplam 60 TL chip-para verilecektir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den kampanyaya katılması gerekmektedir.

Bir müşteri market ve akaryakıt kampanyası kapsamında en fazla 60 TL chip-para kazanabilir.
Yurt dışı işlemler kampanyaya dahil değildir.
Aynı gün aynı iş yerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyadan ödül kazanır.
Kazanılan chip-paralar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra anında karta yüklenecektir.
Kampanyaya bireysel Axess kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar dahildir.
Kampanyaya Wings, Bank’O Card Axess (Odea Bank), ticari kartlar, banka kartları ve Free kartlar dahil değildir.

Chip-para kullanımı gerçekleştirilen işlemler kampanyaya dahil değildir.

Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.