Gündem

Müge Anlı’dan hayranlarını üzecek açıklama! Aşırı kilo kaybının nedeni meğerse gizlediği hastalığıymış! Üzücü itiraf geldi…

Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen olayları ATV ekranlarından canlı olarak izleyicilere aktaran Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayın hayatına büyük bir hızla devam ediyor. Müge Anlı, canlı yayında yaşadığı sağlık sıkıntısını ilk defa açıklarken, hayranlarını da derinden etkiledi. Müge Anlı’nın sağlık sıkıntısını açıklaması kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri haline geldi. Müge Anlı, şeker seviyesini ölçtürdüğünü ve çıkan sonuç karşısında büyük şaşkınlık yaşadığını dile getirdi.

Müge Anlı’dan Hastalık İtirafı

Yayın hayatına başladığı günden bu yana ATV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, birbirinden ilgi çekici canlı yayınları ile hayranlarının karşısına çıkıyor. Ekranların en sevilen sunucularından araştırmacı gazeteci Müge Anlı, bu sefer de yaşadığı sağlık sorunu ile gündeme geldi. Sosyal medyada büyük yankı uyandıran Müge Anlı’nın hastalık itirafı, özellikle sevilen sunucunun hayranlarını derinden etkiledi. Müge Anlı, canlı yayında stüdyodaki konuklardan birinin yaptığı sağlık yorumu üzerine yaşadığı hastalık hakkında canlı yayında çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Müge Anlı’nın Şeker Hastalığı Gündemde

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan konuk kadınlardan biri “Ben şeker hastasıyım, hatırlamıyorum söylediklerimi” deyince Müge Anlı’dan tepki gecikmedi. Ekranların en sevilen simalarından biri olan Müge Anlı, konuk kadına yönelik verdiği cevapta, “Sizin şekeriniz de şeker mi? Ben geçen hafta sonu ölçürttüm, kaç çıktığını size söylesem ‘bu kadın nasıl canlı yayına çıkıyor’ dersiniz!” ifadelerini kullanması dikkatlerden kaçmadı. Bunun üzerine milyonların sevgilisi haline gelen Müge Anlı’nın hastalığını öğrenen hayranları büyük bir üzüntü yaşadı.

Aşırı Kilo Kaybının Sebebi Belli Oldu

Geçtiğimiz haftalarda çok kilo kaybettiğini söyleyen Müge Anlı, canlı yayında stüdyodaki konuklara dert yanmıştı. İş yoğunluğu ve koşuşturmaca yüzünden yemek yemeye fırsat bulamadığını dile getiren Müge Anlı, sevenlerini endişelendiren açıklamalar yaptı. Müge Anlı, dostlarının program arasında kendisine yemek siparişi vererek bir şeyler yedirmeye çalıştığını itiraf etmişti.