Ekonomi

Zeytinyağı fiyatları uçuşa geçti! En uygun zeytin yağı hangi markette satılıyor? Market market zeytinyağı fiyatları!

Türkiye’nin en fazla müşterisi bulunan perakende market zincirleri arasında yer alan BİM ve A101’de satılan zeytinyağı fiyatları merak ediliyor. Son dönemde zeytinyağı fiyatlarında kaçırılmayacak indirim fırsatları sunuluyor…

Türkiye’de yüksek enflasyon sebebi ile özellikle gıda ürünlerindeki hızlı fiyat artışı, vatandaşların elini yakmaya devam ediyor. Hızla artan enflasyon ile birlikte özellikle zeytinyağı fiyatlarında adeta uçuş yaşandı. Vatandaşlar tarafından güncel olarak merak edilen zeytinyağı fiyatlarında en çok dikkat çeken iki süpermarket öne çıkıyor. Türkiye çapında binlerce müşterisi bulunan BİM ve A101, müşterilerine en uygun fiyat seçenekleri ile zeytinyağı satmak için de birbirleriyle yarışıyor.

Zeytinyağı Fiyatları El Yakıyor

Gıda ve enerji fiyatlarında yaşanan artışlar, vatandaşlara tükettikleri ürünlerde zam şeklinde yansıyor. Güncel zeytinyağı fiyatları da tüketicilerin son dönemde en çok araştırdığı konular arasında yerini alıyor. Peş peşe gelen zamlar sonrası milyonlarca vatandaş, zeytinyağı satın almadan önce internet üzerinden kapsamlı bir araştırma yapıyor. Özellikle Türkiye’nin en çok tercih edilen gıda ve perakende süpermarket zincirleri BİM ve A101’in satışa sunduğu zeytinyağı fiyatları yakından takip ediliyor.

BİM Güncel Zeytinyağı Fiyatları

Gıda sektöründe milyonlarca vatandaşın bir numaralı tercihi olan BİM, kendi üretimi olan zeytinyağı fiyatlarında indirim kampanyaları düzenlemesiyle dikkatleri üzerine çekti. Son haftalarda zeytinyağı çeşitlerine aktüel ürünler kataloğu içinde yrer vermeye devam eden BİM marketlerde satılan zeytinyağı fiyatları şu şekilde sıralanıyor:

  • Sırım Sızma 1 Litre Zeytinyağı: 42.90 TL
  • Sırım Reviera 2 Litre Zeytinyağı: 66.90 TL

A101 Güncel Zeytinyağı Fiyatları

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en çok tercih edilen süpermarket zincirlerinden A101 zeytinyağı satışlarında müşterilerini sevindiren indirimler yapıyor. Müşteri memnuniyetini sağlamak isteyen A101 rakipleriyle rekabette zeytinyağı çeşitlerinde de kaçırılmayacak indirim kampanyaları sunuyor. İşte güncel 101 zeytinyağı fiyatları:

  • Zeo Zeytinyağı Sızma 1 Litre: 42.90 TL
  • Zeo Zeytinyağı Riviera 2 Litre: 66.00 TL
  • Orkide Sızma Zeytinyağı 1 Litre: 29.50 TL
  • Yudum Egemden Zeytinyağı Sızma Yalın Lezzet 1 Litre: 69,95 TL