Kültür-sanat

Camdaki Kız Son Bölümde Olay Sahne! Sedat’ın Feride’ye Yalvarışı Caps Oldu!

Camdaki Kız 27. bölümde Nalan Sedat’ın ‘müstehcen’ videosunu izleyince olanlar oldu. Sedat’ın, kayınvalidesi Feride’ye yalvardığı sahneler sosyal medyada viral oldu!

Perşembe akşamları reytingleri alt üst eden Camdaki Kız, 2 haftalık koronavirüs molasının ardından 27. bölümüyle 20 Ocak akşamı yayınlandı. Başrol Burcu Biricik’in koronaya yakalanmasıyla çekimlerine ara verilen ve 2 hafta üst üste yayınlanamayan Camdaki Kız’ın son bölümü Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Nalan, Sedat’ın ‘müstehcen videosunu izleyince ortalık karıştı. Sedat foyasının ortaya çıktığını anlayınca kayınvalidesi Feride’nin önünde diz çöküp yalvardı. İşte Camdaki Kız 27. bölümden öne çıkan detaylar…

‘Sen Yalan Konusunda Bir Dünya Markasısın’

Sevilen dizide Muzaffer karakterinin sevgilisi olan Melisa ile geçmiş yıllarda yaşadığı ilişkinin videosu ortaya saçılan Sedat, görüntüleri izleyen Nalan’a yalvardı. Ancak Nalan’ın ‘Sen yalan konusunda bir dünya markasısın’ çıkışı gecenin Twitter’da en çok paylaşılan sahnesi oldu. Sedat’ın ‘paralı çalışan bir kadın’ olduğunu ifade ettiği Melisa ile görüntülerini hazmedemeyen Nalan, Muzo ile buluşmak istedi. Nalan Sedat’a inanmayarak açıklamalarını dinlemedi ve Hayri’ye kendisini Muzo ile buluşacakları yere götürmesini istedi.

‘Senden Önce Olan Bir Şeydi’

Görüntüleri izledikten sonra Sedat’ın ‘Senden önce olan bir şeydi’ açıklamasıyla yetinmeyen ve yıkılan Nalan, Muzo ile buluşarak kederini paylaştı. Muzo’ya Melisa’nın para karşılığında erkeklerle birlikte olup olmadığını bilmediğini sordu, ‘Bilmiyordum’ cevabı alan Nalan, ‘İnşallah doğruyu söylüyorsundur, ben insanları anlayamıyorum çünkü” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Öte yandan Sedat, yaptıklarını aklamak istercesine kayınvalidesi Feride’ye Nalan’ın durumdan haberdar olduğunu aktardı. Video konusunu duyan Feride sinirden ne yapacağını bilemez halde Sedat’ın üzerine elindeki ‘et döveceği’ ile yürüdü.

Sedat’ın Feride’ye Yalvarışı Caps Oldu!

Sedat’ın kayınvalidesine diz çöküp yalvardığı analr ise sosyal medyada viral oldu. Sedat’ın diz çökerek kayınvaldesine dil dökmesi Twitter’da ‘öğretmeninden 1 puanlık sözlü notu isteyen öğrenci’ notuyla caps oldu.

Nalan Hamile Mi?

Öte yandan dizinin en merak edilen kısmı olan Nalan’ın hamile olup olmadığı gizemi konusunda izleyiciler ikiye bölündü… Sosyal medyada Nalan’ın hamilelik şüphelerinin boşa çıktığına yönelik yorumlar ‘Çok şükür’ tepkileri aldı.