Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

21 Ocak emekli duyurusu yayımlandı! Emeklilerin Şubat ayı maaşlarına 3 bin lira ekleniyor

Şekerbank tarafından milyonlarca emekliyi ilgilendiren çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda emeklilere 2 bin 700 liraya varan promosyon ödemesi yapıldığı belirtilerek 300 liralık puan da hediye edilecek ve emeklilere verilecek olan tutar 3 bin liraya kadar çıkacak. Bu parayı almak isteyen emeklilerin maaşlarını bankaya taşımaları ve 3 yıl maaş alma sözü vermeleri gerektiği paylaşıldı.

EMEKLİLERE 3 BİN LİRA

Şekerbank tarafından yayımlanan duyuruda sektörde ilk olan uygulamaları hayata geçiren Şekerbank, emekli müşterilerine 3.000 TL’ye varan promosyon ödemesi sunduğu paylaşılırken bankanın ayrıca emekli maaşını Şekerbank’a ilk kez taşıyan müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını Tamamlayan Hesap ile %0 faizli olarak karşıladığı bildirildi.

Konu ile ilgili olarak söz konusu duyuruda emeklilere 3 bin liraya kadar promosyon imkanı sağlandığı belirtilerek emekli maaşını Şekerbank’a ilk kez taşıyan müşterilerin nakit ihtiyaçlarını Tamamlayan Hesap ile %0 faizle masrafsız olarak karşıladığı belirtilerek maaş aralıklarına göre 2 bin 700 liraya kadar nakit promosyon verildiği ve Şeker Bonus kredi kartından 3.500 TL harcama yapmaları halinde de 300 TL tutarında Bonus kazanıldığı ifade edildi.

EMEKLİLER İÇİN ÖNCELİK

Şekerbank‘ın emekli müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar ile ilgili bilgi veren Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu açıklamalarında emekli müşteriler için öncelikli hizmet verildiğini belirtti ve şöyle devam etti:

“Emekli müşterilerimizi tüm işlemlerde öncelikli hizmet veriyoruz. Ayrıca müşterilerimiz internet ve mobil şube aracılığıyla yapacakları tüm havale ve EFT işlemlerini de ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorlar. 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’mıza tüm bankacılık işlemleri için 7 gün 24 saat ulaşan emekli müşterilerimizin, sağlık sorunları bulunması ve geçerli sağlık raporunu göstermeleri halinde de maaşlarını adreslerine teslim ediyoruz. Diğer yandan emekli müşterilerimiz Şekerbank şubeleri ve ATM’lerinden masrafsız olarak maaşlarını çekebilirken aynı zamanda diğer tüm banka ATM’lerinden ücret ödemeden günlük çekim limitleri dahilinde maaşlarını alabiliyor.”