Gündem

Serdar Ortaç aşık olup uğruna şarkı yazdığı ünlü oyuncuyu itiraf etti

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Serdar Ortaç, tüm dikkatleri üzerine çeken bir itirafta bulundu. Ünlü şarkıcı, katıldığı Şarkılar Bizi Söyler programında güzel oyuncu Cansu Dere’ye olan aşkını itiraf ederken onun için şarkı yazdığını söyledi. Magazin ve sosyal medya gündemine bomba gibi düşen Serdar Ortaç’ın aşk itirafı, hayranlarını da şaşırttı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile son dönemde adından sık sık söz ettiren Serdar Ortaç bu sefer de yıllar öncesinden aşk itirafı ile gündeme geldi.

Şarkılar Bizi Söyler’e Konuk Oldu

Kanal D ekranlarının en sevilen eğlence programlarından Şarkılar Bizi Söyler, bu hafta ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ı ağırladı. Geçtiğimiz dönemde sahnede eski eşi hakkında söyledikleri ile adından söz ettiren Serdar Ortaç, bu sefer de çok çarpıcı bir aşk itirafı ile gündeme geldi. ”2022’ye çok güzel başladım, bütün borçlarımı ödedim.” diyerek dikkati çeken Serdar Ortaç, programda çok konuşulacak bir aşk itirafı yaptı.

“Cansu Dere’ye Platonik Aşıktım”

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, konuk olduğu programda Cansu Dere’ye yıllar önce platonik aşık olduğunu itiraf etti. Şimdilerde Sadakatsiz dizisinde Asya karakterini canlandıran güzle oyuncu Cansu Dere için şarkı yazdığını da söyleyerek hayranlarını şaşırtan Serdar Ortaç şu açıklamayı yaptı: “20 yaşındayken Cansu Dere’ye yazmıştım. Cansu mahvedecek beni ama aşıktım kadına… Nehir Gözlüm’ü yazdım.”

Şarkılar Bizi Söyler programında herkesi şaşkına çeviren Serdar Ortaç, aşk itiraflarını peş peşe sıraladı. Ünlü şarkıcının bu itirafı hem kendi hayranlarını hem de Cansu Dere’nin hayranlarını şaşırttı. Sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri haline gelen Serdar Ortaç’ın aşk itirafı magazin gündemine de damgasını vurdu.

“Cansu Benim Hayalimde”

Yıllar önce verdiği bir röportajda da Cansu Dere’ye olan hayranlığını ifade eden Serdar Ortaç, evlilik açıklamasıyla da herkesi şaşırttı: “Okan Bayülgen’le birlikte olduğu dönemde Cansu’yla sohbet etmiştim. O zamandan bu yana hâlâ ona karşı hayranlığım var. Kimse yanlış anlamasın ama şimdi istesin onunla hemen nikâh masasına otururum. Onunla evlenemezsem bile evleneceğim kadın kesinlikle Cansu Dere gibi olmalı. Cansu benim hayalimdeki tip.”