Ekonomi

TEB MTV kampanyasını duyurdu: MTV ödemelerinde faizsiz taksit fırsatı!

Bankacılık sektörünün önde gelen özel bankalarından Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerine ödemelerde büyük kolaylık sağlıyor. Ocak ayında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri başlarken, TEB müşterileri için dikkat çeken bir kampanyaya imza attı. TEB, MTV ödemelerinde faizsiz taksit imkanı sayesinde müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. TEB müşterileri, TEB kredi kartlarını kullanarak ödemelerini taksitli bir şekilde yapabilecek.

TEB Faizsiz Taksit Fırsatı

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri, Türkiye’de milyonlarca araç sahibi tarafından yakından takip ediliyor. MTV ödemelerine özel taksit kampanyası başlatan TEB, faizsiz taksit seçeneği ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Bu kampanyaya göre TEB müşterileri, TEB kredi kartları işe CEPTETEB internet şubesi, CEPTETEB mobil bankacılık uygulaması ya da TEB ATM’lerini kullanarak ödeme yapabilecekler.

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından biri olan TEB, müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor. TEB’in kredi kartı müşterilerine sunduğu bu imkandan yararlanmak için CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden MTV ödemesi yapmak yeterli oluyor. Faizsiz kredi fırsatı sayesinde TEB müşterileri MTV ödemelerini daha kolay ve esnek vadeler ile yapmış oluyor. Bankacılık alanında beğeni toplayan işlere imza atan TEB bu seferde MTV ödemelerinde sıfır faizli taksit seçeneği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

MTV Ödemelerinde Faizsiz 2 veya 3 Taksit

Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan TEB, ““www.gib.gov.tr” üzerinden de ödeme yapılabilecek MTV için faizsiz taksit seçeneğini devreye soktu. TEB resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklamada araç sahibi olan ve ocak ayı MTV ödemesi yapacak müşterilerine kolaylık tanıyacak. TEB müşterileri faizsiz taksit seçeneği sayesinde ödemelerini zorlanmadan istediği taksitler halinde yapabilecek.

Bu kampanyadan sadece MTV ödemelerini TEB Kredi Kartları ile CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması’ndan yapan müşteriler yararlanabilecek. TEB müşterisi olup da kampanyaya katılmak için bankanın belirtmiş olduğu şekilde MTV ödemesi yapmak yeterli olacak. MTV ödemeleri müşterilerin talebi üzerine 2 veya 3 taksitle kolaylıkla yapılabilecek. ATM üzerinden de faiz olmadan taksitli bir şekilde MTV ödemesi yapılabilecek.