Gündem

Nihal Candan mini elbisesi ile frikik verdi! Açılan yerine emoji koyup sansürledi

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden Bahar Candan’ın doğum günü partisi yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Kardeşinin doğum günü partisine katılan Nihal Candan, yaptığı paylaşımlarla olay oldu. Geniş bir takipçi kitlesine sahip olan Nihal Candan’ın kıyafet seçimi yine çok konuşuldu. Tercih ettiği elbisesi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Nihal Candan, verdiği frikik ile kardeşinin önüne geçti. Hem süper mini elbisesi hem de göğüs dekolteli kıyafeti ile gözlerin pasını silen Nihal Candan’ın paylaşımlarına kısa sürede yorum yağmuru geldi.

Nihal Candan’dan Olay Frikik

Son dönemin en çok dikkat çeken isimleri arasında yer alan Nihal Candan yine sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Sosyal medya fenomeni kardeşi Bahar Candan’ın doğum gününe katılan ablası Nihal Candan, tercih ettiği elbise ile bütün bakışları topladı. Süper mini elbisesi ve göğüs dekolteli kıyafetiyle gecenin en çok konuşulan ismi olmayı başaran Nihal Candan, kardeşi Bahar Candan’ın doğum gününde yıldız gibi parladı.

Nihal Candan minicik elbisesi ile dikkat çekici pozlar verirken bacaklarını açtı ve frikik verdi. Nihal Candan’ın verdiği frikik sosyal medyada en çok konuşulan poz olurken, ünlü ismin açılan bölgesine otosansür uygulaması dikkatlerden kaçmadı. Emojiyle açılan bölgesini kapatan Nihal Candan böylelikle paylaşımında tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yarışma programları ile ünlenen Nihal ve Bahar Candan kardeşler, bu sefer de doğum günü partisindeki pozları ile gündemin en çarpıcı isimlerinden oldular.

Nihal Candan’ın Dekolteli Paylaşımı

Yaptıkları çarpıcı açıklamalar ve sosyal medya paylaşımları ile magazin gündeminde sık sık yer bulan abla-kardeş, bu sefer doğum günü partisinde boy gösterdi. İki kardeşin doğum günü kutlamasındaki kıyafet seçimleri de çok konuşuldu. Bahar Candan’ın doğum günü kutlamasına süper mini elbisesi ile giden Nihal Candan gece boyunca dekoltesiyle zor anlar yaşarken bir yandan da frikik üstüne frikik verdi. Gecenin ilgi odağı olmayı başaran ve kutlamanın önüne geçen Nihal Candan sık sık göğüs dekoltesini eliyle kapamaya çalışırken eteğini de çekiştirdi.