Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Tüm zamanların rekorunu kıran zam geliyor! Benzin, motorin ve LPG’ye büyük zam geliyor: 15 lira olacak

Ünlü şarkıcı Demet Akalın sosyal medya hesabı üzerinden benzin, motorin ve LPG hakkında bir paylaşımda bulundu. Şarkıcı Akalın sosyal medya hesabından alıntıladığı bir metni paylaşarak bu hafta benzin, motorin ve LPG fiyatlarına çok büyük zam geleceğini ifade etti. Benzin, motorin ve LPG fiyatlarına gelen peş peşe zamlara isyan eden Akalın, bu gelen zamların neden durdurulamadığını soran bir paylaşım yaptı. Bu doğrultuda benzine, motorine ve LPG’ye 1 liraya yakın zam geleceği iddia edildi.

BÜYÜK ZAM GELİYOR İDDİASI

Akalın, bu hafta akaryakıt fiyatlarına gelen 46 kuruş zamdan sonra bu hafta sonuna 1 TL’ye yakın bir zammın daha geleceğini iddia etti. Konu ile ilgili olarak Akalın sosyal medya hesabından bu hafta gelecek zam ile birlikte benzin ve motorin fiyatlarının 15 TL olacağını iddia eden bir paylaşımda bulundu. Demet Akalın paylaşımında ise şu ifadelere yer verdi:

15 TL OLACAK

“Dün motorine gelen zamdan sonra bu geceden geçerli benzine 46 kuruş daha zam geldi. Hafra sonu tekrar benzine, motorine ve LPG’ye 50 kuruş ile 1 TL arasında zam bekleniyor. Böyle benzin ve motorinin litre fiyatı 15 TL olacak.”

İşte Demet Akalın’ın paylaşımı: