Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Emekli maaşı olan herkese 750 lira veriliyor! SMS ile başvuran tüm emeklilere anında 750 TL verilecek

Ziraat Bankası tarafından ülkemizdeki tüm emeklileri ilgilendiren çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda emekli maaşı olan herkese promosyon ödemesi yapılacağı bildirildi. Bu kapsamda maaşını Ziraat Bankasına taşıyan ve 3 yıl boyunca maaş alma sözü veren emeklilere 750 lira verileceği bildirildi.

TÜM EMEKLİLERE VERİLİYOR

Konu ile ilgili olarak Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Banka aracılığı ile alacak olan müşterilere özel promosyon açıklaması yapıldı. SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığı ile alan müşterilere ne kadar ödeme yapılacağı da bildirildi. Bu ödemeler ise şöyle paylaşıldı:

NE KADAR ÖDEME YAPILACAK?

1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL,
1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625,00 TL,
2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750,00 TL tutarında olmak üzere,
3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır.

3 YIL MAAŞ ALMAK GEREKLİ

Emekli maaşını Ziraat Bankası aracılığı ile müşterilere özel promosyon ödemesi verileceği bundan faydalanabilmek için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Ziraat Bankası aracılığı ile alacaklarına ilişkin başvuru yapmaları gerektiği paylaşıldı.

SMS BAŞVURUSU

Promosyon ödemesine ilişkin başvuruların ise “Şubelerimiz, İnternet Şubemiz, Ziraat Mobil, ATM’lerimiz, SMS Müşteri İletişim Merkezi” aracılığı ile yapılacağı bildirildi.

Bununla beraber 4757’ye “PRO” yazıp bir boşluk bırakıp “TC Kimlik Numarası”nı yazarak SMS gönderen müşteriler Müşteri İletişim Merkezi tarafından aranacak ve başvuruları alınacaktır.