Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Son dakika kararı açıklandı: O bankadan kartı olanlara 400 lira veriliyor!

İş Bankası tarafından yeni bir kampanya duyurusu yayımlandı. Bu duyuruda kampanyanın ayrıntıları müşteriler paylaşıldı. Buna göre Tatilbudur.com’dan Maximum özellikli kredi kartı veya Bankamatik kartıyla tek seferde yapılacak 4.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişe 400 TL MaxiPuan kazanma fırsatı verildiği bildirildi. Ayrıca bu kampanyanın 31 Ocak’ta sona ereceği de bildirildi.

KAMPANYAYA DAHİL OLAN VE OLMAYAN KARTLAR

İş Bankası tarafından yapılan açıklamada Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, Maximum Genç Kredi Kartı), Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartların kampanyaya dahil olduğu bildirildi. Ayrıca banka kampanyaya dahil olmayan kartları şöyle paylaştı:

“Ticari kredi kartları ve aidatsız kredi kartları ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri ile MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.”

BAŞVURU DETAYLARI

Kampanyadan yararlanabilmek için Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlanması gerektiği belirtilen duyuruda katılım kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapılabileceği bildirildi.

KULLANILMAYAN PUANLAR GERİ ALINIR

İş Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyanın kart bazında değil müşteri numarası bazında olduğu bir müşterinin kampanyadan 1 kez yararlanabileceği ve sadece 400 TL değerinde puan kazanabileceği ifade edildi. Ayrıca duyuruda kazanılan puanların 16 Şubat 2022 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yükleneceği kullanılmayan MaxiPuanların 28 Şubat 2022 tarihinde geri alınacağı vurgulandı.

Bunun yanı sıra bu duyuruda Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacağı belirtilerek kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacağı Türkiye İş Bankası A.Ş kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tuttuğu da bildirildi.