Gündem

Valilik acil duyurdu! Bugün AVM’ler 19.30’da kapatılacak!

Gelen bir son dakika haberine göre İstanbul’da kar tedbirleri artırılıyor. İstanbul Valiliği tarafından yapılan son açıklamaya göre 24 Ocak Pazartesi günü kar yağışı sebebiyle AVM’ler erken kapanacak. AKOM ve AFAD akşam saatlerinde İstanbul’da kar yağışının şiddetini artıracağını duyurmuştu. Bunun üzerine valilik yeni kararı aldığını açıkladı.

İstanbul Valisi Yerlikaya yatığı açıklamasında AVM’lerin 19.30’da kapatılacağını açıkladı. AVM’de görevli olan personeller, kar yağışı sebebiyle evlerinde 1-2 saat önceden dönebilecek.

AVM’LERİN KAPANIŞI ERKENE ÇEKİLDİ

İstanbul genelinde akşam saatlerinde daha da etkili olacak kar yağışı sebebiyle vatandaşların kötü etkilenmemesi adına AVM’ler erken kapanacak. Vali Yerlikaya bugün AVM’lerin 19.30’da kapatılacağını duyurdu.

VALİ YERLİKAYA DUYURDU

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yapmış olduğu açıklamasında, “Kıymetli İstanbullular, ilimizdeki yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle AVM’ler bu akşam itibarıyla; 19.30’da kapatılacaktır. Hemşehrilerime sabır ve anlayışları için teşekkür ederim” ifadesini kullandı.