Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Son dakika duyurusu yayımlandı: Emekli maaşı olan herkese 2 bin 750 lira para veriliyor

Milyonlarca emekliyi ilgilendiren duyuru Yapı Kedi tarafından yapıldı. Emekli Maşını Yapı Kredi bankasından alan emekliler için duyuru yapıldı ve emeklilere 2 bin 750 lira verileceği bildirildi. Yapı Kredi, emeklilere verilecek olan ek ödemenin geri ödeme şartsız olduğunu da açıklamasına ekledi. 20 Ocak ile 28 Şubat arasında geçerli olan kampanya ile SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilere 2 bin 750 liraya varan nakit promosyon verileceği bildirildi.

2 BİN 750 LİRAYA KADAR ÖDEME

Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.499 TL’ye kadarsa 1.650 TL; 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 2.100 TL; 2.500 TL’nin üzerindeyse 2 bin 750 lira promosyon verileceği bildirildi.

ESNEK SAHİBİ OLUNACAK

Yapılan açıklamada ek ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 100 TL ek nakit ödül verileceği belirtilerek kampanyanın başlangıç tarihi itibarıyla Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşterilerin ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü başlayacak ve üç ay devam edecek şekilde 0 faizle 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limitinden faydalanabileceği bildirildi. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için nakit promosyon ödemesi alınan ayın son gününe kadar esnek hesap sahibi olunması gerektiği bildirildi.

150 TL DE HEDİYE VERİLECEK

Yukarıda belirtilen tarihler arasında ilk kez kredi kartı alan veya kampanya başlangıç tarihi itibariyle son 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşterilerin ilk kez kredi kartı alan veya kampanya başlangıç tarihi itibariyle son 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşterilerı bildirildi. Yapılan duyurunun devamında kampanya başlangıç tarihi itibariyle son 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden 30.04.2022’ye kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 150 TL nakit promosyon almaya hak kazanacakları belirtildi. Bu ödemenin emeklilerin hesaplarına yatırılacağı bildirildi.

NEREDEN BAŞVURU YAPILIR?

Kredi kartı kampanyasından 20 Ocak 2022 – 28 Şubat 2022 arasında ek ödül taahhüdü veren ve ödülden faydalanan müşteriler, taahhütlerini iptal edip tekrar taahhüt vermeleri durumunda kampanyadan faydalanamazlar. Kampanyadan 20 Ocak 2022 tarihi itibariyle Yapı Kredi Bankası’ndan promosyon taahhüdü bulunan ve bir diğer SGK emekli aylığı getiren müşteriler yararlanamazlar. Ayrıca 2.750 TL’ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon/ek nakit ödül başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığı ile yapılacağı ifade edildi.