Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Milyonlarca emekliye güzel haber duyuruldu! Maaşlara ek çift ödeme verilecek, başvuran herkes alabilecek!

Türkiye’de yaşayan milyonlarca emekli vatandaşı ilgilendiriyor! Emekli maaşlarına zam haberi de duyurulmuşken banka ile anlaşma sağlandı! Bu doğrultuda şartları sağlayan emekli vatandaşlar çift ödeme alabilecekler. Bu ödemeler ise emekli promosyonu ile emekli yakınlarını bankaya davet eden müşterilere ödenecek ek ödeme. İşte detaylar…

“Emekli maaşını Garanti BBVA’dan alanlara; 2.500 TL’ye varan nakit promosyon!” duyurusuyla birlikte açıklanan kampanya da promosyon dışında 250 TL’lik ek ödeme de veriliyor. Emekli yakınlarını davet eden tüm Garanti BBVA müşterileri, her bir arkadaşı için 250 TL nakit kazanıyor.

Promosyon Detayları

Promosyon ödemesi için SGK’nın belirlemiş olduğu koşullar geçerli sayılıyor. Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl boyunca bankadan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecekler. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacak.

Garanti BBVA bu kapsamda;

1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 1650 TL,
1.500-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 2100 TL,
2.500 TL ve üstünde maaş alanlara ise 2500 TL nakit promosyon ödeyecek.

Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir. Promosyon ödemesi, müşterinin “Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi”ni imzalaması sonrasında, bankaya ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Taahhüt süresi boyunca promosyona konu olan maaş için banka değişikliği gerçekleştirilemeyecektir.

250 TL Ödül Kampanyası

Banka tarafından yapılan açıklama şu şekilde oldu:

“Kampanyaya katılım Garanti BBVA Mobil ve şubelerinden yapılabilecektir. Kampanya kapsamında tüm Garanti BBVA müşterileri, 24 Ocak-28 Şubat tarihleri arasında başka bir kurumdan emekli maaşını alan yakınını/tanıdığını, emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıması için davet edebilecek ve 250 TL nakit ödül kazanabilecekler.”

Davet eden kişi Garanti BBVA Mobil – Başvurular – Emekli Bankacılığı – Emekli Yakınınızı Davet Edin adımından davet kodu oluşturur ve davet edeceği kişi ile paylaşır.

Davet edilen kişi Garanti BBVA Mobil’e giriş yapar. Başvurular – Emekli Bankacılığı – Emekli Maaşı Taşıma akışına girer. Promosyon tercihi alanında  “Evet İstiyorum” ve Davet Kodu ile Maaşımı Taşıyacağım” tercihini işaretleyip “Davet Kodu” alanına arkadaşından almış olduğu kodu girer ve tüm maaş belgelerini onaylayıp maaş taşıma işlemini gerçekleştirir.