Ekonomi

Nutella, artık ağızları tatlandıramıyor! Fiyatı görenleri şok ediyor! En ucuz Nutella hangi markette?

Nutella severleri üzecek haberler gündemden düşmezken gıda fiyatlarındaki yükseliş bütün ürünlerde kendini hissettiriyor. Nutella fiyatı da görenleri şaşırtmaya devam ediyor. En ucuz Nutella’yı hangi marketin sattığını araştıran vatandaşlar, market market gezmenin yanı sıra internet üzerinden de araştırmalarını hızlandırıyor. Bütçesine uygun fiyatlarla alışveriş yapmak isteyenler için Nutella fiyatları ön plandaki yerini koruyor. A101, ŞOK, BİM ve Migros gibi perakende süpermarket zincirlerindeki Nutella fiyatları ne kadar?

Nutella Fiyatları El Yakıyor

Özellikle kahvaltı zamanlarının en sevilen kahvaltılık ürünlerinden Nutella son yıllarda geniş bir tüketici kitlesi tarafından tercih ediliyor. Her geçen gün tüketici sayısı hızla artan Nutella fiyatları da gıda fiyatlarındaki artıştan nasibini aldı. Türkiye’de enflasyonun hızla yükselmesi ile birlikte Nutella fiyatları da artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay döviz kurlarında yaşanan değişimler de Nutella fiyatlarını etkilemeye devam etti. Nutella hangi markette ne kadara satılıyor?

Nutella Fiyatını Görenler Şok Oluyor

Sen sevilen kahvaltılık ürünler arasında yer alan Nutella artık eskisi gibi uygun fiyatlara satılmıyor. ŞOK, Migros ve BİM gibi Türkiye’nin en çok tercih edilen süpermarketlerinde satılan Nutella müşterilerden büyük ilgi görüyor. Son dönemdeki gıda fiyatlarında yaşanan artışla birlikte Nutella fiyatı da merak edilir oldu. Nutella fiyatlarını görenler gözlerine inanamıyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki zincir marketlerde Nutella fiyatlarını hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Nutella fiyatı görenleri şok ediyor. Bu yüzden Nutella satın almak isteyen müşteriler de hangi marketin daha ucuza satış yaptığını merak ediyor.

Hangi Market En Ucuz Nutella Satıyor?

Nutella satışı yapan marketler arasında ŞOK ve Migros yeni indirim kampanyaları ile öne çıkıyor. Diğer süpermarketlerde daha yüksek fiyatlarla satılan Nutella, en ucuz ŞOK ve Migros marketlerden alıcı buluyor. Nutella fındık kreması ŞOK marketlerde 630 gram kavanozlarda 22.90 TL üzerinden satışa sunuluyor. Migros marketlerde ise Nutella fındık kreması 400 gram kavanozda 17.50 TL fiyat etiketinden satılıyor. Son olarak Nutella GO çikolata çubuk fiyatları da Migros marketlerde 7.90 TL’den satılıyor.