Gündemİş İlanlarıKamu PersonelleriPersonel AlımıSözleşmeli Personel Alım İlanları

Kamu kurumuna en az 18 yaşında büro personeli ve güvenlik alınacak! Lise mezunu olmak yeterli

Resmi Gazete’de bugün yayımlanan kamu iş ilanlarına göre Erzurum Üniversitesi bünyesine alım yapılacak. Kamu kurumu 3 farklı kadroya toplamda 20 sözleşmeli personel alacak. İlana son başvuru tarihi ise 16 Şubat 2022 olarak açıklandı. İşte tüm detaylar…

Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, sözleşmeli personel alım ilanı verdi. İlan metni şöyle:

Üniversitemiz Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere; 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” uyarınca KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 20 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Kadrolar ve Özel Şartlar

Genel Şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.
7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.
2020-KPSS’den; lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olmak.

Başvuracak adayların 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Belirtilen puan türünden farklı puan türünden veya ilgili puan türünde 60 puanın altında puanla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak.

Başvuru Takvimi

İlan Yayım Tarihi : 02 Şubat 2022
Başvuru Başlangıç Tarihi : 02 Şubat 2022
Son Başvuru Tarihi : 16 Şubat 2022 (Mesai Bitimi)
Sonuçların İlan Edileceği İnternet Sitesi : https://erzurum.edu.tr/

“Adayların başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir. Süresi içinde yapılmayan ve eksik belgeli başvurulardan Üniversitemiz sorumlu değildir.”

Başvuru Formu üniversitenin internet sayfasından temin edilecek. İşte başvuruda gerekli tüm evraklar:

Özgeçmiş,

2020 KPSS Sonuç Belgesi,

1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır)

Adli Sicil Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı,

Sertifika istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti,

 

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.)

Nüfus Cüzdan Sureti. (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

Diploma veya Mezun Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

Başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla güvenlik görevlisi pozisyonları için beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı (resmi veya özel sağlık kuruluşlarından/merkezlerinden başvuru süresi içerisinde alınan belgede boy uzunluğu ile beden kitle endeksi açıkça belirtilmiş olacaktır.)