Ekonomi

200 TL ve üzeri market alışveriş yapanlar dikkat!

Son dönemlerde vatandaşlar market alışverişi yaparken 2 defa düşünmek durumunda kalıyor. İş Bankası resmi web sayfası üzerinden çok önemli bir açıklama yaptı. İş Bankası, Bölgesel Marketler’den tek seferde 200 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişlerinde 20 TL hediye vereceğini açıkladı. 200 TL ve üzeri market alışverişi yapanlar için kampanya detayları şu şekilde açıklandı:

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanya, Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen işlemlerde geçerlidir. Sanal POS kullanılarak yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç)

Akyurt Süpermarket, Altunbilekler Market, Anka Gross, Çağdaş Marketler, Groseri Market, Hakmar Gıda, Onur Market, Özhan Market, Sarıyer Market, Turgut Seyhan ve Kardeşleri Market İşletmeciliği, Yunus Market, Ali Pehlivanoğlu Market, Hanif Pehlivanoğlu Market, Happy Center, Kim Market, Pehlivanoğlu Marketler kampanyaya dahil olup, detaylı işyeri listesi için tıklayınız.

Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Ticari kredi kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler, Maximum Mobil Pazarama üzerinden yapılan market alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 8 Mart 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 07 Nisan 2022’dir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 08 Nisan 2022 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ek koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.