Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

İlk kez oluyor: Herkes sevgililer günü hediyesi alsın diye Trendyol, N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada için 160 TL nakit veriliyor

Garanti BBVA tarafından son dakika açıklaması yapıldı. Yaklaşan sevgililer günü için sevdiklerine hediye almak isteyen vatandaşlara bir duyuru yayımlandı. Bu duyuru ile herkese sevgililer günü hediyesi niteliğinde kampanya paylaşıldı. Garanti BBVA tarafından yapılan duyuruda hepsiburada.com, gittigidiyor.com, n11.com, trendyol.com web site ve mobil uygulamalarında 500 TL ve üzeri her harcamaya 30 TL, toplamda 120 TL, GarantiPay ile 40 TL, toplamda 160 TL bonus kazanma fırsatı sunulduğu bildirildi.

160 TL NAKİT PUAN VERİLECEK

Banka tarafından yapılan duyuruda hepsiburada.com, gittigidiyor.com, n11.com, trendyol.com web site ve mobil uygulamalarında 500 TL ve üzeri her harcamaya 30 TL, toplamda 120 TL bonus verilecektir. Üstelik GarantiPay ile yapılacak her işleme ekstra 10 TL, toplamda 160 TL bonus kazanabileceği ifade edildi. Ayrıca yapılan duyuruda kampanyanın 28 Şubat’a kadara devam edeceği bildirildi. Kampanyaya dahil iş yerleri ; gittigidiyor.com, hepsiburada.com, n11.com, trendyol.com olduğu ifade edildi. GarantiPay ile ödeme seçeneği Trendyol’da geçerli olduğu ifade edildi.

GEÇERLİ DURUMLAR

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 160 TL bonus kazanılabileceği ifade edilen duyuruda bu kampanya kapsamında kapsamında harcamalarını GarantiPay ile yapan müşterilere özel ekstra 10 TL, toplam ekstra 40 TL bonus verileceği paylaşılırken kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahil paylaşıldı.

SMS GÖNDERİLMESİ GEREKİYOR

Bunun yanı sıra Garanti BBVA tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyanın katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir ya da ONLINE yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gerektiği ifade edildi.

3 NİSAN’DAN SONRA GERİ ALINACAK

Bu kampanyanın sadece internetten yapılan alışverişler için geçerli olduğu belirtilirken aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edileceği belirtildi. Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir. Sanal kartlar dahildir. Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir. Kazanılan bonuslar 3 Mart-3 Nisan 2022 tarihleri arasında kullanılabilir. 3 Nisan 2022’den sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Dolap’ın kendi uygulamasından yapılan harcamalar dahil değildir.

Bu duyuruda trendyol market harcamalarının geçerli olmadığı ifade edildi. Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayın ya da ONLINE yazıp 3340’a SMS gönderin. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 5,99TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayın ya da EVET ONLINE yazıp bir boşluk bırakarak kart son 6 hane ile 3340’a sms gönderin.