Kültür-sanat

Arka Sokaklar Engin Müdür gerçekten öldü mü? Engin Balkan’ı canlandıran İlker İnanoğlu Arka Sokaklar dizisinden..

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizileri arasında olan Arka Sokaklar her Cuma akşamı izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Bu akşam 614. Bölümü ile ekranlara gelecek olan Arka Sokaklar dizisi fragmanı izleyen herkesi şoke etti. Arka Sokaklar fragmanda Engin Balkan’ın öldüğü ve cenaze töreninin düzenlendiği görüldü. Bunun üzerine izleyenler Arka Sokaklar Engin Müdür gerçekten öldü mü? Engin Balkan’ı canlandıran İlker İnanoğlu Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor mu? Sorusuna cevap aramaya başladı.

Dizinin başrolünde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruk ve İlker İnanoğlu gibi isimlerin olduğu Arka Sokaklar dizisi yayınlandığı her hafta reytinglerde birinci olmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında ekip Engin Müdürün cenaze törenine katılıyor. Dizi takip edenler Engin Müdür öldü mü? Engin Müdür gerçekten öldü mü, yoksa numara mı yapılıyor? Sorularını sormaya başladı.

ENGİN MÜDÜR ÖLDÜ MÜ?

Rıza Baba’nın yayınlanan fragmanda, “”Şehit Emniyet Müdürü Engin Balkan, bu teşkilatın gözbebeğiydi. Gurur duyulacak bir meslektaştı, örnek bir polisti. Yıllarca bu şehrin her sokağında gezdi” sözleri ve cenaze töreninin düzenlenmesi herkesi şoke etti.

ENGİN BALKAN GERÇEKTEN ÖLDÜ MÜ?

Arka Sokaklar 614. Bölümü birazdan Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Fragmanın aksine İlker İnanoğlu’nun diziden ayrılıp ayrılmadığı henüz bilinmiyor. Engin Balkan öldü mü? Sorusunun cevabı Arka Sokaklar yeni bölüm ile belli olacak.