Kültür-sanat

Sadakatsiz dizisinin başrolü diziden ayrılıyor!

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında olan Sadakatsiz bu akşam bir veda ile ekranlara geliyor. Dizide başrollerden biri olan ve Haluk karakterini canlandıran Burak Sergen kalp krizi geçirerek diziden ayrılıyor.

Sadakatsiz başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Burak Sergen, Gözde Seda Altılar gibi isimler yer alıyordu. Sadakatsiz 49. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Sadakatsiz Haluk kalp krizi geçirerek yere yığıldı.

KALP KRİZİ GEÇİREREK YERE YIĞILDI

Sadakatsiz dizisi yeni bölümde Haluk karakterine hayat veren Burak Sergen dizide kalp krizi geçirerek ekranlara veda ediyor. Aras ile tartışan Haluk kalp krizi geçirerek yere yığıldı görüldü.

Dizide Haluk karakterini hayatını kaybetmesinden sonra şirketin başına Volkan’ın geçtiği görülüyor. Bunun üzerine gönül bütün yetkiyi volkana vererek şirketin başına geçmesini sağlıyor bu noktada da Asya’nın bir planı bulunuyor.

BURAK SERGEN KİMDİR?

Burak Reis Sergen 9 Şubat 1961; Ankara doğumlu. Sanatçı Semih Sergen’in oğlu ve Toprak Sergen’in ağabeyidir. 1984 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olduktan sonra staj görevini Bursa Devlet Tiyatrosu’nda yaptı. Staj sonrası, Ankara Devlet Tiyatrosu’na tayin oldu. Hâlen Devlet Tiyatroları’ndaki görevine devam etmektedir. Devlet Tiyatroları’ndaki sanatçılık görevinin yanı sıra Ankara Devlet Tiyatrosu Müdür Yardımcılığı ve Müdürlüğünü yaptı. Konya Selçuk Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda öğretim görevlisi olarak çalıştı. Ayrıca, televizyon ve sinema filmlerinde oynadı. Sergen, Devlet Tiyatroları’ndaki görevinin yanı sıra, Tiyatrokare, Tiyatro Baykuş gibi özel tiyatrolarda da yönetmen ve oyuncu olarak çalışmalar yaptı.

BURAK SERGEN’İN DİZİLERİ

Sadakatsiz – 2020- (Haluk Güçlü)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – 2019-2020 – Feyyaz Meftun

Halka – 2019 – İlhan Tepeli

Çukur – 2017-2018 – Baykal/Beyefendi

Kara Sevda – 2015 – Galip Kozcuoğlu

Sen Benimsin – 2015 – Şimal Toprak

Kızılelma – 2014 – Süleyman Hekimoğlu

Aşk ve Ceza – 2010 – Beşir Ağa

Zoraki Başkan – 2009 – Reis

Derdest – 2008 – Bülent Yıldırım

Dicle – 2007 – Seyit

Erkek Tarafı – 2005 – Kamil

Köpek – 2005 – Müdür Abbas

Tam Pansiyon – 2004 – Osman

Zerda – 2002 – Mahmut Ağa

Bulut Bey – 2002 – Kudret

Cesur Kuşku – 2001 – Hal Müdürü

Aşk ve Gurur – 2001 – Kenan Timur