Ekonomi

Renault’tan şubat ayına özel kampanya! Megane Sedan fiyatlarında indirim

Türkiye’de üretimine son sürat devam edilen Renault Megane sedan modeli, yüksek satış rakamlarına ulaşmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ülkemizde üretildiği için diğer pek çok otomobil modeline göre daha uygun fiyatıyla tercih edilen Renault Megane, kendi segmentinde iyi özellikleriyle beğeni topluyor. Renault, resmi web sitesi üzerinden yaptığı duyuru ile şubat ayı fiyat listesini güncellediğini açıkladı. Renault Megane sedan modeli şubat ayına özel indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

Renault Megane Sedan Donanım Paketleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen sedan otomobilleri arasında gösterilen Megane sedan, diğer Renault modellerindeki gibi benzer donanım paketleri ile satılıyor. Bu paketler Joy, Joy Comfort, Touch ve Icon adıyla 4 adet olacak şekilde sıralanıyor. Joy donanım paketi giriş seviyesini gösterirken, Icon ise en üst donanım paketini belirtiyor. Büyük boyutları sayesinde aile otomobili arayanların tercihi olan Renault Megane sedan, indirimli fiyatlarıyla da beğeni topluyor.

Renault Megane Sedan Motor Seçenekleri

Türkiye’de üretilen Renault Megane Sedan, 3 farklı motor seçeneğiyle geliyor. Benzinli versiyonda 1.3 TcE 140 begir güç üreten motor ve 1.3 Tce EDC 140 beygir güce sahip motor seçeneği dikkat çekiyor. 1.3 Tce 140 beygir manuel şanzımanla kombine edilirken 1.3 Tce EDC 140 beygir 7 ileri otomatik şanzımanla satılıyor.

Renault Megane Sedan Fiyat Listesi

Şubat ayına özel kampanyalı fiyatları ile satılan Megane sedan, Joy 1.3 Tce 140 bg modelinde 393 bin TL fiyat etiketini taşıyor. Öte yandan Joy Comfort donanıma sahip aynı özelliklerdeki otomobil 399 bin 900 TL’den alıcı buluyor. Otomatik vites Megane Sedan arayanlar için Joy Comfort Tce EDC 140 bg fiyatı 467 bin 900 TL olarak açıklandı. En donanımlı Icon 1.3 Tce EDC 140 bg benzinli modelin fiyatı 584 bin TL oldu.