Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Emeklilerin hesabına geri ödemesiz nakit paralar yatmaya başladı! Emeklilerin tamamına 2 bin 750 TL: ATM’den çekebilirsiniz

Emeklilerin merak ettiği emekli promosyon kampanyalarıyla ilgili duyuru yapıldı. Bankalar emekliyi kendi bankasına çekmek için yarışa girdi. TEB tarafından bu yarışa hızlı bir giriş yapıldı ve emekliler 2 bin 750 TL para verileceği belirtildi. Bu kapsamda emekli maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 2 bin 750 TL karşılıksız ve geri ödemesiz nakit para verileceği ifade edildi.

2 BİN 750 TL VERİLECEK

TEB tarafından yapılan duyuruda bu kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı. Yapılan duyuruda emekli maaşını 36 ay boyunca kendi bankasından alanlara 2 bin 750 TL para verileceği ifade edildi. Ayrıca emekli arkadaşını bankaya getirene her arkadaşı için 250 TL para verileceği ve toplamda 2 bin 500 TL kazanılacağı ifade edildi.

KİMLERİ KAPSIYOR?

Kampanya 29.12.2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır. Emekli müşterilerimizin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekmektedir. Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır.

OTOMATİK ÖDEME TALİMATI

TEB tarafından yapılan duyurunun devamında en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulundurmalarına karşılık promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi.