Gündem

Sadakatsiz dizisi final yapıyor! Başrol oyuncusu Caner Cindoruk dizinin final tarihini açıkladı!

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’den kötü haber geldi ve dizinin final yapacağı belirtildi. İkinci sezonda olan ve Çarşamba günleri seyircisi ile buluşan dizi reytingler neden gösterilerek final yapacağı iddia edildi. Başrol oyuncusu Caner Cindoruk final olacak tarihi açıkladı.

DİZİDEN AYRILANLAR OLDU

Sadakatsiz dizisi ilk sezonuyla reyting listelerinde zirveyi rakiplerine bırakmamıştı. Fakat hikayenin uzaması ve senaryonun da tıkanması izleyicinin heyecanını köreltirken dizi reytinglerde sert bir düşüş yaşadı. Ayrıca senaryonun sonuna gelindiğinden final olup olmayacağı merak konusu olurken Ali İl, Yeliz Kuvancı ve Burak Sergen diziden ayrılmıştı.

Dizinin final gerçeğini ise Caner Cindoruk açıkladı. Dizinin başrol oyuncusu Caner Cindoruk, Med Yapım’ın sahibi yapımcı Fatih Aksoy’un annesinin cenaze töreninde önemli açıklamalarda bulundu.

FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere’yle birlikte başrolleri paylaşan Caner Cindoruk Magazin Buradaya çok önemli açıklamalarda bulunarak son 10 bölüm kaldığını belirtti. Cindoruk açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Son düzlüğe girdik. Bu sezon bitireceğiz. Son 10 bölümümüz kaldı.”