Editörün SeçtikleriEkonomi

Hemen başvurun hızlı bir şekilde paranız hesabınıza geçsin!

Nakit ihtiyacının arttığı bu dönemlerde vatandaşlar bankaların sunduğu kredi paketlerini araştırıyor. İhtiyaç kredisi için en hızlı çözümün Akbank Direkt Kredi’de olduğunu belirten Akbank, belgesiz, imzasız anında başvuru ile kredi verdiğini açıkladı. Hemen kredi için detayları aktaran bankanın açıklaması ve merak edilenler haberimizde..

3 AY GERİ ÖDEME YOK

Vatandaşların ihtiyaçlarını anında karşılayabilmesi için kredilerin 3 ay geri ödemesiz olduğunu belirten Akbank yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Faiz oranları Kredi Koşulları ve Yıllık Maliyet oranları tablosunda belirtilmiştir.

3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz.

Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 33 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.

Kredimakbankta.com sayfasından T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları sms ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır.

Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler:

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi

Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.

Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)

Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi **(Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)