Genel

Cuma mesajları, ayetli, yazılı, anlamlı! Hayırlı Cumalar, Cumanız mübarek olsun mesajları!

Mübarek Cuma gününün gelmesi ile birlikte vatandaşlar akşam saatlerinden itibaren Cuma mesajları, ayetli, resimli, uzun ve kısa Cuma mesajları araştırmasına başladı. Mübarek Cuma günü sevdiklerinin Cuma gününü kutlamak isteyenler için en güzel ve anlamlı Cuma mesajlarını sizler için derledik

18 MART 2022 EN GÜZEL CUMA MESAJLARI

Ey Allah’ım aklımızı senin yolunda, nefsimize ve şeytana mağlup etme… Kalplerimizi islam nuruyla bertaraf et ve günahlarımızı bağışla..Amin! Hayırlı Cumalar.

En farklı ve en güzel cuma mesajları kısa ve uzun 2022! En anlamlı, resimli, ayetli ve dualı cuma mesajları! Cuma mesajları ve sözleri

Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat… Hayırlı Cumalar…

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahibimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun…

Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.