Ekonomi

Anadolu Bank, Mart ayında geçerli kampanyasını duyurdu! Her türlü harcama için 250 bin TL finans desteği veriliyor!

Bankalar daha fazla müşteri portföyüne ulaşmak adına çeşitli kampanyalar ve fırsatlar düzenlemeye devam ediyor. Ancak bu noktada bazı bankalar, diğer birçok bankaya göre fırsatlarda sınırları daha çok zorluyor. Zira bu bankalar genellikle büyümekte ve gelişmekte olan bankalar oluyor ve bu tür bankaların daha fazla kişiye ulaşması için, kampanyalarını da daha cazip hale getirmesi gerekiyor. Bunun örnekleri de genellikle vadeli mevduat faizlerinde, kredilerde sunulan faiz oranlarında, kredi kartı kampanyalarında ve bunlara benzer hizmet ve ürünlerde görülebiliyor. Bu alanda yer alan Anadolu Bank da benzer şekilde cazip bir teklif hazırlayarak, ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. Anadolu Bank’ın sunduğu 250 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi, tüm ihtiyaçlara yönelik kullanılabiliyor.

Anadolu Bank’tan Kredi Kampanyası

Türkiye’nin büyümekte ve gelişmekte olan bankaları arasında yer alan Anadolu Bank, 250 bin TL’ye kadar, tüm ihtiyaçlarda kullanılabilen ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Eğitim masraflarından düğün masraflarına, ev eşyasından kişisel alışverişe kadar birçok alanda kullanılabilecek olan ihtiyaç kredisinde Anadolu Bank, uygun faiz oranları ve özel geri ödeme seçenekleri sunuyor. Anadolu Bank tarafından sunulan bu kampanya Mart ayı boyunca geçerliliğini koruyor ve bu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların Mart ayı sonlanmadan başvuruda bulunması gerekiyor. Bu kredide geri ödemeler de gelir durumuna göre belirleniyor.

İhtiyaç Kredisinde Örnek Ödeme Tablosu

Anadolu Bank tarafından Mart ayı boyunca geçerli olan kampanyada sunulan 250 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisinde faiz oranları %2,04’ten başlıyor ve bu kredi, tüm ihtiyaçlara yönelik harcamalarda kullanılabiliyor. Ayrıca Anadolu Bank ihtiyaç kredisinde 36 aya kadar vade imkanı da sağlıyor. Söz konusu kampanyada 25 bin TL’lik ihtiyaç kredisinde 36 ay vadede aylık taksit ödemeleri 1.076 TL olarak hesaplanıyor.