Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Akaryakıt ve otogaz alacaklara sevindiren haber! 900 TL puan verilecek: Benzin, motorin veya LPG alımını bedavaya getirin

Akbank kartı olanlar için son dakika duyurusu yayımlandı. Akbank tarafından yapılan duyuruda kampanya başlatıldığı ve bu kampanyaya katılanlara 900 TL değerinde puan verileceği belirtildi. Banka tarafından yapılan duyuruda internet alışverişine chip-para hediye edileceği belirtilerek 1-27 Mayıs 2021 arasında Akbank Mobil kanalından ilk kez Akbanklı olanlara özel, dijital kullanım özellikli Akbank Kart’ınız ile 30 Nisan 2022’ye kadar yapacağınız her internet alışverişinize %2, aylık 75 TL’ye, toplam 900 TL’ye varan chip-para hediye verileceği belirtildi. Ayrıca bu kampanyanın 30 Nisan’a kadar devam edeceği vurgulandı.

30 NİSAN’DA SONA ERECEK

Akbank tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyanın 30 Nisan’a kadar devam edeceği belirtildi ve kampanyadan 1 – 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında ilk kez Akbank Mobil kanalından Akbank müşterisi olmuş ve müşteri edinim süreci içerisinde dijital kullanım özellikli Akbank Kart başvurusu yapmış, dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık banka kartı sahibi müşterilerin yararlanabileceği belirtildi. Ayrıca kampanyanın diğer müşteriler için geçerli olmadığı vurgulandı. Yapılan duyurunun devamında ilgili koşulları sağlayan müşterilerin dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık Akbank Kart’ı ile yapacakları her internet alışverişine %2, aylık 75 TL’ye, toplam 900 TL’ye varan chip-para hediye edileceği vurgulandı.

900 TL PUAN VERİLECEK

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında bir takvim ayı içerisinde en fazla 75 TL, toplam 900 TL’ye varan chip-para kazanabilecektir. Axess, Wings, Free, Neo, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.

AKARYAKIT ALIMINDA KULLANILABİLİR

Yapılan duyurunun devamında hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yükleneceği belirtildi ve kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerektiği vurgulandı.

Kazanılan bu puanları ise akaryakıt veya otogaz alımında kullananlar 900 liraya kadar olan yakıtlarını ücretsiz bir şekilde alabilecekler. Müşteriler anlaşmalı istasyonlarda bu puanları kullanabilir ve indirim yaptırabilirler. Ancak bu puanlar sadece anlaşmalı istasyonlarda kullanılabilecektir.