Editörün SeçtikleriEkonomi

Market Devinden Flaş İndirim! Ramazan Pidesi 1,5 TL!

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte tüm evlerde iftar sofraları kurulmaya başladı. Kalabalık iftar masalarının vazgeçilmezi ramazan pidesinin yüksek fiyatlarla raflarda yer almasıyla Migros market harekete geçti. Migros Sanal Market 75 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerine ramazan pidesini 1,5 TL’den satmaya başladı.

Yükselen enflasyonla birlikte peş peşe gelen zamlar hemen her ürünü vurdu. Hammaddelere gelen zamlar nedeniyle ekmekte olduğu gibi Ramazan pidesi de zamlı fiyatlarla satışa çıktı. Müşterilerinin uygun fiyatlarla ramazan pidesine erişmesini isteyen Migros, hazırladığı kampanyayla adından söz ettirmeye başladı. Migros Money üyeliği olan müşterilerine 75 TL ve üzeri sanal market alışverişinde ramazan pidesinin tanesini 1,5 TL’den satmaya başladı.

Migros’un Resmi Sitesinde Yer Alan Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında Money üyeliği olan ve kampanyaya kayıt yaptıran müşterilerimize 75 TL ve üzeri alışverişlerde ramazan pidesi 1,5TL’dir.

2-9 Nisan 2022 tarihleri arasında Migros, 5M, Mjet, Minigros, Migros Hemen, Migros Sanal Market’ten kayıtlı Money özellikli kartlar ya da Money Bonus kredi kartıyla yapılacak alışverişlerde geçerlidir. (Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanyaya dahil değildir.)

Kampanya kayıt yaptıran müşteriler için geçerli olacağından, aşağıdaki adımlar izlenerek kayıt yaptırılmalıdır.

PİDE yazıp, 5818’e SMS göndererek ya da kasiyere kampanya kayıt talebi iletilerek de kampanyaya kayıt yapılabilir.

Kampanyaya katılım ve takibi Migros Money, Migros uygulamasından ve www.money.com.tr üzerinden yapılabilir.

Kampanya dahilinde bir gün içinde maksimum 2 defa indirimli ramazan pidesi alınabilir. Kampanyadan farklı günlerde birden fazla kez yararlanılabilir.

Ramazan Pideleri, bazı mağazalarımıza saat 14.00’den sonra dağıtımı yapılacaktır.

Gün içerisinde Ramazan Pidesi stoku olan mağazalarda ise kampanya kaydı ve 75TL üzeri alışverişi olan müşteriler ürünü indirimli olarak alabileceklerdir.

Kampanya Migros mağazaları, 5M, Mjet, Minigros, Migros Hemen, Migros Sanal Market’te geçerli; Macrocenter, Macro Kiosk mağazaları ve Macro Online geçerli değildir.

Alışveriş harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, operatör TL yükleme, elektronik ürünler, Money kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.

Detaylara money.com.tr ve 0850 200 40 00 Migros Çağrı Merkezi üzerinden ulaşılabilir.