Editörün SeçtikleriEkonomiEmniyet PersoneliGündemİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu PersonelleriPersonel Alımı

İstanbul dahil birçok ilde bu sabah bekçi alımı başladı! Bekçi alımı ilanı yayımlandı: 18 – 55 yaş arası herkes başvurabilir

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli ilanlar yayımlanırken bu sabah Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alımı ilanı yayımalndı. Daha öcne Resmi Gazete’de EGM’ye 3 bin bekçi alımı için kadro ihdası yapılırken EGM bekçi alımı ilanı henüz yayımlanmadı. İŞKUR özel sektör Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı ilanları yayımlandı. İŞKUR tarafından yayımlanan ilanlarda özel sektör çarşı ve mahalle bekçisi alımı ilanları yayımlanırken İstanbul, Konya ve Kocaeli illerinde Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca söz konusu ilanların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İŞKUR ÜZERİNDEN YAYIMLANDI

Söz konusu bekçi alımı için başvurular da İŞKUR üzerinden yapılacağı belirtildi ve e-Devlet şifreleri ile giriş yaparak başvuru işlemlerini gerçekleştirilebileceği belirtilirken en aşağıda paylaştığımız link üzerinden açılan sayfada ilanların detayları görüntülenebilecek.

GENEL ŞARTLAR

Yayımlanan ilanda bazı şartlar aranmaktadır. Adayların genel şartların yanı sıra firmalar tarafından belirlenen özel şartlara da haiz olmaları gerekmektedir. Genel şartlar ise şöyle paylaşıldı:

T.C. Vatandaşı olmak,

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

Başvuruda bulunulacak il içerisinde ikamet ediyor olmak.

BAŞVURU DETAYLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda bekçi alımı yapılacağı belirtilirken EGM bekçi alımı da heyecanla bekleniyor. Bununla beraber bu alımların İŞKUR aracılığı ile yapılacağı belirtilirken başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki linke tıkladıklarında açılan syfada e-Devlet aracılığı ile giriş yaparak başvuru işlemlerini tamamlayabileceklerdir.

İlanlar için TIKLAYIN.