Aöf

AÖF Sınavının Sonuçları Açıklandı

Anadolu Üniversitesinin AÖF sınav sonuçları resmi bir şekilde açıklandı. Anadolu Üniversitesinin ilgili sayfasından Açıköğretim Sınav Sonuçları ekranına çok basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesinin Açıköğretim Fakültesi’nde (AÖF) öğrenim görmekte olan öğrencilerin 23 ila 24 Ocak 2016 tarihi içerisinde girmiş oldukları final sınavlarının sonuçları an itibari ile resmi bir şekilde açıklandı. 2016 senesinin ilk AÖF sınavı ve de aynı zaman içerisinde final (dönemin sonu sınavı) şeklinde biliniyor olan sınavların açıklanması 15 günü geçmiş oldu. AÖF’ün açıklamalarına göre de 10 ila 20 gün arasında olarak belirtilmekte idi. Bu şekilde sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi’nin belirtmiş olduğu bir tarih aralığında da açıklanmış oldu.

AÖF SINAVININ SONUÇLARI TAM OLARAK NE ZAMAN AÇIKLANDI?

Sınavlar açıklandıktan hemen sonra öğrencilerin sürekli akıllarına takılmış olan ”AÖF sınav sonuçları acaba açıklandı mı? Tam olarak ne zaman açıklanacak?” şeklindeki sorular ise geride kalmış oldu. Bu soruların geride kalması ile birlikte şimdilerde ise, ”AÖF sınavının sonuçları tam olarak nasıl öğrenilir? Bu sınavın sonuçlarını nereden öğrenirim?” şeklindeki soruları gündeme gelmeye başladı.

Bu türdeki bütün sorularınızın cevabını da Anadolu Üniversitesinin resmi web sitesi içerisinde yer alan ilgili sonuç öğrenme sayfalarını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.. Bu şekilde en hızlı ve basit olarak notlarınıza erişim sağlayabilirsiniz.