Ekonomi

Borçlarından nasıl kurtulacağını düşünenler dikkat! Bu bankalar tüm borçlar için finansal destek sağlıyor!

Son yıllarda Türkiye’de ekonomik şartlar oldukça zorlayıcı bir hal aldı. Pandemi döneminde başlayan ekonomik sıkıntılarla birlikte, ilerleyen dönemlerde yüksek enflasyon ve artan döviz kuru gibi sorunlar nedeniyle birçok vatandaş maddi anlamda zorluk çekmeye başladı ve bu süreçte vatandaşlar ilk olarak bankaların sunduğu kredilere yöneldi. Öte yandan bankaların sunduğu ürünler arasında en çok tercih edilenlerden biri olan kredi kartları da bu süreçte fazlasıyla kullanıldı ve bu kez de ortaya kredi ve kredi kartlarının borç sorunları çıkmaya başladı. Bir süredir çeşitli bankalara olan borçlarını kapatmakla uğraşan vatandaşlar için bu bankalar borç transfer hizmetlerini başlattı. İşte detaylar…

ING Bank Borç Transfer Kredisi Örnek Tablo

Farklı bankalara olan borçlarını toparlayıp tek çatı altında birleştirmek ve borçlarını tek bir adrese belli bir ödeme planı ile ödemek isteyenler için ING Bank borç transfer kredisi sunuyor. Bu kredi türünde ING Bank %2,14 faiz oranı sunuyor ve 36 aya kadar vade imkanı tanıyor. Bu şartlar altında ING Bank’ta 10 bin TL borç transfer kredisinde aylık taksit ödemeleri de 429 TL olarak belirleniyor.

İş Bankası Borç Transfer Kredisi Örnek Tablo

Borç transfer kredisi sunan bankalar arasında yer alan İş Bankası ise bu kredi türünde %1,90 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkanı tanıyor. Bu şartlar altında İş Bankası’nda 10 bin TL’lik borç transfer kredisinde aylık taksit ödemesi 410 TL olarak belirleniyor. Bu kredi türü ile vatandaşlar borçlarını tek çatı altında toplayabiliyor.

TEB Borç Transfer Kredisi Örnek Tablo

Borç transfer kredisi sunan bankalar arasında yer alan TEB ise bu kredi türünde %1,67 faiz oranı ve 36 aya kadar da vade imkanı sağlıyor. Bu şartlar altında TEB’de 10 bin TL borç transfer kredisinde aylık taksit ödemesi ise 393 TL olarak hesaplanıyor.