Ekonomi

Faizsiz 3000 TL destek için 6 taksit resmen duyuruldu: ATM’den çekilecek!

İlk defa TEB bankalarına gerek CEPTETEB yeni müşteri başvurusunda bulunanlar 6 ay taksitli ve faizsiz nakit avans fırsatından yararlanıyor. İlk yıl ücretsiz 3 bin TL’ye kadar nakit avans fırsatı için Nisan ayı içerisinde başvuru işlemi tamamlanmalıdır.

İlk kez CEPTETEBLİ olduktan sonra mobil uygulama aracılığı ile kredi kartı başvurusunda bulunanlar 3000 TL’yi bulan nakit ihtiyacını 6 ay taksitle faizsiz şekilde karşılayabilir.

Nakit Avans Kampanyasına Nasıl Katılınır?

TEB Bankası tarafından sunulan CEPTETEB’e özel faizsiz ve taksitli nakit avans fırsatına katılım sağlayabilmek için; 8 Nisan – 10 Mayıs tarihleri arasında belirli işlemlerin yerine getirilmesi gerekiyor. CEPTETEB mobil uygulaması aracılığı ile yapılacak görüntülü görüşme sonrasında ilk defa CEPTETEBLİ olunabilir. Bunun dışında www.cepteteb.com.tr adresi üzerinden “Müşteri Ol” başvuru formu doldurularak kayıt işlemleri başlatılabilir.

Nakit Avans Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

CEPTETEB faizsiz nakit avans fırsatından yararlanabilmek için kredi kartı başvurusu yapılmalıdır. CEPTETEB mobil uygulaması cep telefonuna indirildikten sonra kart başvurusu yapılır. Kartın onaylanması beklenir. Açılan ve aktif hale gelen kredi kartı üzerinden 30 Haziran 2022 tarihine kadar CEPTETEB mobil şubesi kullanılarak 3000 TL tutarında nakit avans fırsatından 6 ay taksitle yararlanılabilir. Kampanyaya dair detaylar bireysel internet şubesi çağrı merkezleri ya da TEB ATM’leri üzerinden incelenebilir.

CEPTETEB  Kampanya Detayları

CEPTETEBLİ olup faizsiz nakit avans fırsatından yararlanabilmek için belirli şartları yerine getirmek gerekiyor. Kampanya için aranan koşullar kapsamında şu maddelere dikkat edilmelidir:

  • CEPTETEB acil nakit avans finansman desteğinden yalnızca ilk defa CEPTETEBLİ olan ve mobil uygulama üzerinden kredi kartı başvurusu yapan kişiler yararlanabilecek.
  • Kart onayı verildikten sonra 3000 TL tutarında nakit avans 6 taksitle alınabilecek.
  • Şubeden yapılacak kart başvuruları kabul edilmeyecek
  • Gerekli adımlar yerine getirildikten sonra kredi kartı aktif hale geldiğinde 3 gün içerisinde başvuru yapılabilir. 30 Haziran tarihine kadar taksitli nakit avans fırsatından yararlanmaya devam edilebilir.
  • Kampanya yalnızca her müşteri için bir kez kullanılabilir.
  • Taksitli nakit avans işlemleri doğrultusunda bonus puan kazanılmaz.
  • Banka kartı, ticari kart ya da ek kartlar kampanya dahilinde değildir.
  • Taksitli nakit avans ödeme süresi bitene kadar kredi kartı kesim tarihi ile ilgili değişiklik yapılamıyor.
  • Kampanya devam ederken kart iptali gerçekleştiren kişilerin başvurdukları yeni kart alımlarına kampanya dahil edilmiyor.
  • TEB ATM’leri aracılığı ile günlük 2000 işlem limiti, günlük 5000 para çekme limiti tanımlanır.