Ekonomi

Alternatif Bank’ın 500 TL nakit iade kampanyası “VOV” dedirtiyor! Alışverişlerin 500 lirası geri verilecek!

Elinde belli miktarlarda birikimi bulunan ve bu birikimlerini bankaların sunduğu vadeli mevduat hesapları ile değerlendirmek isteyen vatandaşlar, bankaların sunduğu faiz oranlarını ve mevduatlarda sunulan kampanyaları araştırmaya devam ediyor. Vadeli mevduat hesabı ile gelir sağlamak isteyenler için Alternatif Bank aynı zamanda yeni bir fırsat kampanyası da sunuyor. Alternatif Bank, 30 Haziran 2022 tarihine kadar VOV Hesap açan müşterileri için, VOV Banka kartı ile yapılan alışveriş işlemlerinde 500 TL’ye kadar iade şansı sunuyor. Böylece birikimini Alternatif Bank, VOV Hesap’ta değerlendiren kişiler, alışverişlerinde de 500 TL iade alma şansı kazanıyor. İşte detaylar…

Alternatif Bank’tan 500 TL İade Fırsatı

Alternatif Bank’ın resmi internet sayfasında duyurulan kampanya dahilinde, 4 Mart – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Alternatif Bank’ta VOV Hesap ile vadeli mevduat hesabı açan müşterilere banka, VOV Banka kartı ile yapacakları her alışverişte %10 e toplamda 500 TL nakit iadesi sağlayacak. Alternatif Bank’ın sunduğu bu kampanya müşteri bazlı olacak ve bir müşteri, bu kampanya dahilinde azami olarak 30 TL iade hakkı (300 TL’lik harcama karşılığı) kazanabilecek. Diğer yandan toplam nakit iadesi ise 500 TL’yi aşmayacak.

VOV Hesap Kampanya Detayları

Söz konusu kampanyadan, 4 Mart – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında VOV Hesap açan müşteriler yararlanabilecek. Nakit iade işlemleri için müşterilerin açık bir VOV Hesap’ı olması gerekecek. Söz konusu kampanyaya düzenli ödeme talimatları ve otomatik ödemeler dahil edilmezken, sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahil edilecek. Nakit iade/cashback kazanılan harcamaların iade ya da iptal edilmesi durumunda, bu harcamadan dolayı verilen nakit iadesi de geri alınacak. Nakit iade kampanyasında harcama yapılan işyerinin üye işyeri kodu bilgisi dikkate alınacak.