Ekonomi

Alışveriş hazırlığı yapanlar dikkat! Trendyol alışverişlerinde hem 50 TL indirim hem de peşin fiyatına 3 taksit kampanyası başladı!

Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte giderler de farklı alanlarda artış göstermeye başladı. Tatil hazırlıkları, alışveriş hazırlıkları ve yeni planlar için yapılan hazırlıklar, beraberinde yeni gider kalemleri oluşturdu. Oluşan yeni gider kalemlerinde vatandaşlar yüksek enflasyon ve düşen alım gücü ile başa çıkmaya çalışırken, bankalardan da bu alanlara yönelik fırsat ve kampanyalar gelmeye başladı. Söz konusu kampanyalara Anadolubank da alışverişler için sunduğu avantajlı fırsatlarla dahil oldu. Anadolubank, Trendyol alışverişlerinde 50 TL indirim ve peşin fiyatına 3 taksit imkanı sunarak alışveriş hazırlığı yapan vatandaşların dikkatini çekti. İşte dev alışveriş kampanyası ve detaylar…

Trendyol Alışverişlerinde 50 TL İndirim

Anadolubank, alışveriş hazırlığında olan müşterileri için kampanyasını duyurdu. Bu kapsamda, Anadolubank Worldcar ile Trendyol üzerinden alışverişlerde 50 TL indirim ve peşin fiyatına 3 taksit imkanı bulunuyor. World’e özel olarak sunulan bu kampanya 30 Nisan 2022 tarihine kadar devam ediyor ve bu tarihe kadar Trendyol’dan tek seferde yapılacak peşin ya da taksitli 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim sağlanıyor. İndirim ödeme anında müşteriye yansıtılıyor ve indirim kampanyasından sadece bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabiliyor. Ayrıca her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabiliyor.

Anadolubank İndirim Kampanyası Detayları

Anadolubank’ın sunduğu kampanyaya Trendyol cüzdan ile yapılan alışverişler ve Trendyol gıda alışverişleri dahil edilmiyor. Öte yandan Trendyol’da bulunan diğer kampanyalar bu kampanya ile birleştirilemiyor ve vade farkları ve kargo ücretleri haricindeki tutarlar indirime tabii tutuluyor. Kampanyadan Worldpuan ile yapılan alışverişler yararlanamazken, bireysel kartlar ve sanal kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil ediliyor. Diğer yandan özel kampanyalı butiklerde kampanya ve indirim birlikte kullanılamıyor.