Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Marketlerde rekor indirim bugün başladı! Alışveriş yapanlara 200 TL indirim yapılıyor: Parası olan acele etsin

İş Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanyada market alışverişlerinde indirim yapılacağı belirtildi. Konu ile ilgili olarak yapılan duyuruda 1 Nisan-4 Mayıs tarihleri arasında İş Bankası Kartlarınızla tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 200 TL ve üzeri market alışverişinize 20 TL, toplam 200 TL MaxiPuan kazanılabileceği belirtildi. İş Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında katılmak için Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterli olacağı belirtilerek katılımı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabileceğiniz paylaşıldı.

200 TL İNDİRİM YAPILACAK

Kazanılan bu puanlar bir sonraki alışverişte kullanılabilecek ve 200 TL indirim yaptırılacak.

Söz konusu kampanyaya “İş Bankası Bireysel Kredi Kartları (Maximum Kartları, Maximiles Kartları, MercedesCard, Privia Kartları, Maximiles Black, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Maximum Pati Kart), İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları ve Maxipara Kartlar”dahil olduğu belirtilirken “Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatikler, Vadematik Kartlar, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler” gibi kartlar ve işlemlerin kampanyaya dahil olmadığı paylaşıldı.

ÖDÜL KULLANIMI

Ödül kullanımı hakkında da bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda “MaxiPuanlar 11 Mayıs 2022 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Haziran 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda Maxipuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı Maxipuan kazanamayacaktır.” ifadelerine yer verildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

İş Bankası tarafından yapılan duyuruda kampanyanın ayrıntıları da paylaşıldı. Yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

“Maximum anlaşmalı olan veya olmayan, market sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden yapılan (sanal veya fiziki) tüm alışverişler kampanyaya dahildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya koşullarına uyan Migros Sanal Market ve Macrocenter Sanal Market alışverişleri kampanya harcama sayacına yansımamaktadır, bununla birlikte söz konusu alışverişler de puan kazanımında dikkate alınmaktadır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.”