Ekonomi

Akbank’ta hesabı olanlar dikkat! Şubeye gitmeye gerek kalmadan, tek başvuru ile anında hesaplara 10 bin TL yatırılıyor!

Son dönemlerde gittikçe daha zorlu hale gelmeye başlayan ekonomik koşullar, vatandaşların birikim yapmasını da çok daha zorlu hale getirdi. Artık birçok vatandaş, elde ettiği kazançları ile temel ihtiyaçlarını giderebiliyor ve birikim yapabilecek bir fırsat kalmıyor. Bu da acil nakit ihtiyacı yaşanan durumlarda vatandaşların ilk olarak bankalara başvurmasının önünü açıyor. Birçok banka, vatandaşlara kredi notu ve düzenli gelir beyanı kriterleri karşılığında hızlı bir şekilde kredi sağlıyor olsa da banka şubelerinde sıra beklemek, belge sunmak gibi durumlar vakit kaybına neden olabiliyor. Bu nedenle bazı bankalar, şubeye gitmeye hiç gerek kalmadan müşterilerine kredi imkanı sağlıyor. İşte detaylar…

Şubeye Gitmeye Gerek Yok

Kolayca kredi imkanı tanıyan, sıra beklemeye gerek kalmadan hızlı kredi sunan bankalar arasında yer alan Akbank, Direkt Kredi ile vatandaşların nakit ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Akbank, 100 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için şubeye gitmeye gerek kalmadan %1,93’ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisini sunuyor. Akbank’ın sunduğu Direk Kredi’de faiz oranları kullanılacak kredinin tutarına ve vade süresine göre değişebiliyor. Bu kapsamda Akbank’ta 50 bin TL altı tutarlarda 36 aya kadar, 50 bin TL üzeri tutarlarda 24 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

Akbank Direkt Kredi Örnek Tablo ve Başvurular

Akbank’ta bu şartlar altında kullanılacak 10 bin TL ihtiyaç kredisinde aylık ortalama %2,11 faiz oranı ve 36 ay vadede aylık taksit ödemesi de 426,62 TL olarak hesaplanıyor. Akbank’ın sunduğu Direkt Kredi’ye başvuruda bulunmak isteyenler telefon bankacılığı, Akbank mobil uygulaması, internet bankacılığı aracılığı ile online kanallar üzerinden başvuruda bulunabiliyor. Başvuru sonrası onaylanan krediler anında hesaba yatırılıyor.