Ekonomi

BİM Ramazan Bayramı özel indirimlerinde ayçiçek yağı ve toz şekeri unutmadı! 5 L ayçiçek yağı 145 TL’ye kadar düştü!

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte İslam aleminde Ramazan coşkusu da başlarken, artık Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kaldı. Bu süreçte ise bu coşkunun yerini bayram coşkusu almaya başladı. Ramazan ayının gelişiyle birlikte birçok market zinciri, özel indirimli ürünlerini vatandaşlara sunmaya başlamıştı. Ancak Ramazan Bayramı’na özel olarak sunulan indirimler daha çok dikkat çekmeye başladı. Zira bayrama özel olarak, özellikle de temel gıda ürünlerinde indirimlerin yansıtılması, uygun bütçe ile mutfak alışverişi yapmak isteyen vatandaşların dikkatini çekti. Bu kapsamda bir yeni indirim kampanyası da BİM marketlerden geldi. BİM, 29 Nisan Cuma’dan itibaren sıvı yağ da dahil olmak üzere birçok gıda ürününde indirimlerini duyurdu. İşte detaylar…

BİM Bayrama Özel İndirimleri

Yıllardır her hafta duyurduğu indirimli aktüel ürünler kataloğuyla milyonların dikkatini çekmeyi başaran BİM marketler, bu kapsamda diğer marketlere de öncülük ederek vatandaşların uygun fiyatlarla ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor. 29 Nisan Cuma’dan itibaren geçerli indirimli aktüel ürünlerini duyuran BİM marketlerde bu hafta çocuk oyuncaklarından mutfak ürünlerine kadar pek çok alandaki ürünlerde indirimler bulunuyor. Ancak BİM marketlerde bu haftaki indirimlerde özellikle de sıvı yağ ve toz şeker indirimleri dikkatleri çekiyor.

BİM Marketlerde Ayçiçek Yağı ve Toz Şekerde Büyük İndirim

BİM marketlerde 29 Nisan Cuma’dan itibaren geçerli indirimli ürünlerde 5 L Sole Ayçiçek Yağı 145 TL fiyatı ile raflardaki yerini alırken, 5 kg toz şeker ise 55,50 TL fiyatıyla raflardaki yerini aldı. Bunun yanında BİM marketlerde ayçiçek yağı fiyatları şöyle:

  • Biryağ 5 L Ayçiçek Yağı 165 TL
  • Sole 5 L Ayçiçek Yağı 145 TL
  • Sole 2 L Ayçiçek Yağı 59,68 TL
  • Sole 1 L Ayçiçek Yağı 39,22 TL