Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Araç sahiplerine bayram müjdesi: Akaryakıt ve otogaza indirim yapıldı! Bugünden itibaren 15 gün boyunca indirim başladı

Savaş halinde olan iki ülkenin brent petrol fiyatlarını arttırmasından sonra arka arkaya zam alan benzin ve motorin, sürücülerin bütçelerini oldukça aştı. Akaryakıt fiyatlarının artmasından kaynaklı olarak vatandaşlar alışverişlerini hesaplı hale getirmek için kampanya araştırması yapıyorlar. Bu noktada İş Bankası tarafından kampanya başlatıldı ve bu kampanyaya katılanlara 50 TL bonus verileceği bu puanlar ise sonraki alışverişte kullanılarak 50 TL indirim yapılabileceği vurgulandı.

Türkiye’nin en gelişmiş bankalarından birisi olarak hizmet veren İş Bankası, yeni dönemde artan akaryakıt fiyatlarına karşın müşterilerinin yanında olduğunu göstermek adına yeni bir kampanya geliştirdiğini açıkladı. Kampanya kapsamında Aytemiz istasyonları ile el sıkışan banka, ilgili kampanyanın ayrıntılarını paylaştı.

15 MAYIS’TA SONA ERECEK

Türkiye İş Bankası’nın Aytemiz istasyonları ile iş birliği içerisinde geliştirmiş olduğu akaryakıt kampanyasından, yalnızca bireysel müşteriler yararlanabildiği belirtildi ve kampanyaya 15 Mayıs’a kadar katılım yapılabileceği vurgulandı. Ayrıca puanların 25 Mayıs’a kadar hesaplara yükleneceği vurgulandı. Ayrıca kullanılmayan puanlar da 30 Haziran’da geri alınacak

İş Banakası tarafından yapılan duyuruda Türkiye İş Bankası tarafından geliştirilmiş olan 50 TL kazanımlı akaryakıt kampanyasından faydalanmak isteyen sürücülerin, Maximum Mobil uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri ve “Kampanyalar” kısmından akaryakıt kampanyasına başvuru yapmaları gerektiği belirtilerek “KATIL” butonunun tıklanması, kampanyaya katılım sağlanması için yeterli olduğu vurgulandı.

50 TL İNDİRİM YAPILACAK

İş Bankası tarafından yapılmış olan akaryakıt kampanyası açıklamasında Aytemiz istasyonlarından, 4 farklı günde yapılacak olan 150 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamalarına 40 TL, 4 ödemeden en az birinin Maximum Aytemiz Mobil Ödeme ile yapılması durumunda ek 10 TL, toplamda 50 TL MaxiPuan hediyesinin verileceği ifade edildi.