Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Az önce emeklilere ek ödeme onaylandı! Emeklilerin banka hesabına 1.750 TL para yatırılıyor

Denizbank tarafından emeklilere ek ödeme duyurusu yapıldı. Bu duyuruda emekliler gerekli şartları sağladıklarında 1.750 TL para alabilecekleri belirtildi. Denizbank tarafından yapılan duyuruda emekli maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü vermekle beraber 1 adet otomatik ödeme talimatı verildiğinde toplamda 1.750 TL ödeme alınabileceği paylaşıldı. Banka tarafından yapılan açıklamada ise “Emekli maaşını DenizBank’tan 3 yıl süre ile alma sözü veren emeklilerimiz 1.750 TL’ye varan nakit promosyon kazanıyor.” denildi.

TOPLAM 1.750 TL ÖDEME YAPILACAK

Promosyon ödemesi emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılacağı belirtilen Denizbank’ın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda Aylık 1.500 TL altında maaş alanlara 675 TL, Aylık 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alanlara 850 TL, 2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.000 TL 1 otomatik ödeme talimatına ek 750 TL promosyon ödemesi yapılacağı vurgulandı.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Peki bunun için maaş taşıma işlemi nasıl olacak? Emekli vatandaşlar bu kampanyaya nasıl başvuru yapacak? Detayları Denizbank paylaştı. Banka tarafından yapılan duyuruda başvuru hakkında detaylara yer verilerek “Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulamamızdan veya e-devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, 1,750 TL’ye varan promosyon fırsatından faydalanmak için 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek ve 1 otomatik fatura talimatı vererek promosyon kampanyasına dahil olabilirsiniz.” ifadeleri kullanıldı.

30 HAZİRAN’DA SONA ERECEK

Söz konusu kampanyanın 30 Haziran’da sona ereceği belirtilen duyuruda emekli maaşını Denizbank’a devir etmiş emekli maaş müşterileri için bu kampanyanın geçeri olduğu belirtildi.

TOPLAM MAAŞ DİKKATE ALINACAK

Denizbank tarafından yapılan duyurunun devamında Promosyon bedeli peşin olarak hesaba yatırılacağı belirtilerek fatura talimatının 3 yıl taahhüt süresinde iptal edilmesi veya 3 ay üstü üste otomatik ödenmemesi durumda kıstalyevme hesabı yapılarak kalan süre promosyon ceza tutarı hesabınıza borç olarak yansıtılacağı paylaşıldı

Kampanya 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir. DenizBank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahip olduğu belirtilirken bankadan birden fazla maaş alınması durumunda ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacağı aktarıldı.