Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ziraat Bankası kart sahiplerine Ramazan Bayramı müjdesi! Kartlara 150 TL para yükleniyor: 3 gün içinde tamamlanacak!

Ziraat Bankası kart sahipleri için önemli bir duyuru yapıldı. Ziraat Bankası tarafından müşterileri için çok önemli birkampanya başlatıldı ve bu duyuruda kampanyanın ayrıntılarına yer verildi. Banka tarafından yapılan duyuruda kampanya kapsamında kartlara 150 TL verileceği bildirildi. Yapılan duyuruda Bankkart ile Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerlerimizden tek seferde yapacağınız her 300 TL ve üzeri ilk alışverişinizden 10 TL, ikincisinden 20 TL, üçüncüsünden 30 TL, dördüncüsünden 40 TL, beşincisinden 50 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira kazanılacağı belirtildi. Ayrıca yapılan duyuruda 5 kampanyanın 5 Mayıs’a kadar devam edeceği ifade edildi.

SMS GÖNDERİLMESİ GEREKİYOR

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında kampanya 30 Mart-5 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olacağı belirtilerek kampanyaya Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr’den veya RAMAZAN yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım sağlanması gerektiği kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerektiği vurgulandı.

TOPLAM 150 TL KAZANILACAK

Bunun yanı sıra kampanyaya katılan müşterilerin, kampanya süresince Bankkart ile Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerlerimizden tek seferde yapacakları her 300 TL ve üzeri ilk alışverişlerinden 10 TL, ikincisinden 20 TL, üçüncüsünden 30 TL, dördüncüsünden 40 TL, beşincisinden 50 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira kazanabileceği belirtilerek işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’ undan yapılması gerektiği ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında “E-ticaret işlemleri kampanyaya dahil değildir. Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır. Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına anında yüklenecektir. Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 150 TL’dir.” ifadelerine yer verilerek Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil olmadığı kampanyaya kaatılımın sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabildiği vurgulandı.

HANGİ DURUMDA PUANLAR GERİ ALINACAK?

Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.