Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ziraat Bankası kartı olanlara büyük müjde verildi! Banka kartıyla akaryakıt veya otogaz alana 75 TL indirim yapılıyor

Ziraat Bankası’ndan müşterilerine özel yeni bir kampanya duyurusu yapıldı ve bu duyuruda akaryakıt veya otogaz alana 75 TL indirim yapılacağı ifade edildi. Ziraat Bankası kartı olanların katılabileceği kampanya kapsamında kartlara 75 TL puan yükleneceği belirtildi ve akaryakıt veya otogaz alımında toplam tutar üzerinden bu puanlar kullanılarak 75 TL indirim yapılabileceği ifade edildi. Banka tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyanın ayrıntılarına da yer verildi ve Bankkart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 300 TL ve üstü 4. akaryakıt ya da otogaz harcamasına 75 TL Bankkart lira verileceği aktarılarak kampanyanın 31 Mayıs’a kadar devam edeceği bildirildi.

YAKIT ALIMINA 75 TL İNDİRİM YAPILACAK

Kampanya 15 Nisan – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerektiği belirtilen duyuruda Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği paylaşıldı.

Banka tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyanın müşteri bazında olduğu bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabildiği işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerektiği ifade edildi.

DAHİL OLMAYAN KARTLAR

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacağı belirtilen duyurunun devamında Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilecekleri ücretsiz kartların kampanyaya dahil olmadığı paylaşıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Banka tarafından yapılan duyuruda kampanyanın ayrıntıları şöyle paylaşıldı:

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 10 Haziran 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.