Editörün SeçtikleriEkonomi

Daha önce dedikleri bir bir çıkmıştı: Dolar 30 TL olacak dedi ve tarihi yapıştırdı!

Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer, yaptığı açıklamaları ile gündem olmaya devam ediyor. Selçuk Geçer bu sefer yaptığı açıklamasında doların 30 TL olacağını belirterek, resmen tarihi de paylaştı. Peki, dolar 30 TL olur mu? Dolar hakkında yapılan açıklama ve detaylar haberimizde..

Ekonomist Geçer, dolar kuruna ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Tarih veren Geçer, doların 30 TL’ye kadar çıkabileceğini iddia etti.

DOLAR YENİDEN 15 TL’YE MERDİVEN DAYADI

Geçer, Youtube kanalı üzerinden doların gelecekte nasıl bir hal alabileceğini değerlendirdi. Net uyarılarda bulunan Selçuk Geçer, bugünlerde 14,8 TL bandını aşan doların 15 TL’ye merdiven dayadığını söyleyerek dikkat çeken açıklamalar yaptı. İşte uzman ismin yaptığı açıklamalar ve değerlendirmeler:

DOLAR O TARİHTE 30 TL

”Doların 20 lira olduğunda etkisi büyük olacak ama biz asıl etkiyi dolar 30 lira olduğunda göreceğiz. Çünkü aldığımız nefesten bu haberi kullandığımız telefona kadar aslında dolarla ödeme yapılıyor. Bu ülkede gizli bir şekilde yasal para birimi aslında dolar. Çünkü her şeyimiz dolarla geliyor. Bu nedenle de doların 30 lira olması demek hayatımızın karardığı anlamına gelir”

Geçer, açıklamasının devamında doların aslında yıl sonuna doğru 30 TL olabileceğini söyledi.