Editörün SeçtikleriEkonomi

Sigortalı olarak çalışanlara 4 gün içinde başvurursa nakit verilecek! Başvuru şartları açıklandı

Yapılan açıklamaya göre sigortalı çalışanlara 4 gün içinde başvurmaları durumunda hesaplarına 10 bin TL yatırılacağı duyuruldu. Nakit ihtiyacı olanlar için kaçırılmayacak bu fırsatın detayları ve merak edilenler haberimizde ayrıca açıklandı.

10 bin TL nakit kampanyası için detaylar belli oldu. 4 gün içerisinde başvuru yapanlara verilecek olan nakit para için başvuru şartları açıklandı. Buna göre kredi notunun 1.100 üzerinde olan ve 18 yaşını tamamlamış kişilere yatırılacak. Garanti Bankası üzerinden yatırılacak olan paraya ilişkin detaylar şu şekilde:

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Başvuruda bulunmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olması ve kredi notunun en az 1100 ve üzeri olması gerekiyor. 18 yaşından büyük olanlar başvurularını direkt olarak Garanti Bankası’na yapacak. Bununla birlikte daha önce kredi çeken kişilerin kredilerini düzenli bir şekilde ödüyor olması da büyük bir başvuru şartı.

BAŞVURULAR NEREYE VE NASIL YAPILACAK?

Başvuruda bulunmak isteyenlerin başvurularını Garanti Bankasına yapması gerektiği belirtildi. Banka üzerinden nakit kredi kullanacak kişiler şubeye gitmeden direkt web sitesi üzerinden başvurularını yapabilecekleri gibi mobil uygulama ile de başvuru yapabilecek.

36 ya vadeli 3 ay ertelemeli kredilerden yararlanmak isteyenlerin de aynı zamanda sigortalı olması ve son işyerinde en az 3 aydır çalışıyor olması gerekmektedir.