Ekonomi

Vakıfbank 0 faizli kredi desteğini başlattı! Şubede sıra bekleme yok, belge yok, vakit kaybı hiç yok!

Son dönemlerde artan ekonomik sorunlar, vatandaşların birçok maddi ihtiyaçlarını karşılama noktasında sorunlar yaşamasına neden oldu. Akaryakıt zamları, market zamları, temel gıda ürünlerindeki fiyat artışları gibi birçok alanda üst üste gelen zamlar sonrası, alışveriş yapmak oldukça zorlayıcı bir hal aldı. Bu durumun farkında olan ve vatandaşlara uzun yıllardır çeşitli finansal destekler sağlayarak hizmetlerini sunan Vakıfbank, alışverişlerde kullanılabilecek faizsiz kredi desteklerini başlattı. Vakıfbank tarafından sunulan faizsiz alışveriş kredisi ile vatandaşlar n11 üzerinden ihtiyaçlarını karşılayabilecek. İşte detaylar…

Vakıfbank’tan Faizsiz Alışveriş Kredisi

Bir devlet bankası olarak hizmet ve ürünlerini sunan Vakıfbank, n11 üzerinden yapılacak olan alışverişler için anında faizsiz dijital kredi desteği sağlıyor. Bu anında faizsiz alışveriş kredisi ile vatandaşlar n11 üzerinden tekstil ürünlerinden ev aletlerine, mutfak gereçlerinden kişisel ürünlere kadar her alanda ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Bu krediyi kullanan Vakıfbank müşterileri, alışveriş sepetinden ayrılmadan krediden yararlanabiliyor ve bu da müşterilerin alışverişlerde vakit kazanmasını da sağlıyor.

Anında Dijital Kredi Nasıl Kullanılır?

Vakıfbank’ın n11 alışverişleri için sunduğu dijital faizsiz kredi ile sepet oluşturulduktan sonra ödeme sayfasında “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğini seçmek yeterli oluyor. Daha sonra 36 aya kadar olan vade seçeneklerinden biri seçilebiliyor ve %0 faizli sözleşme imzalanıyor. Kredi tutarı Masterpass kayıtlı olan Bankomat hesabına aktarılıyor ve daha sonra 3D ödeme onayı ile üye işyeri hesabına aktarım sağlanıyor. Bu da müşterilerin sepetten ayrılmadan, şubeye gitmeden ya da evrak sunmadan alışverişlerini hızlı bir şekilde tamamlamalarına olanak tanıyor.

Alışverişlerde Kredi Kullanmak İstemeyenler İçin Destek

Vakıfbank, öte yandan n11’den yapılacak alışverişlerde kredi kullanmak istemeyen müşterileri için de taksitli ek hesap imkanı sağlıyor. Bu da n11 ödeme sayfasında “Vakıfbank Bankomat Kart” seçeneği ile yapılan ödemeleri kapsıyor ve bu ödeme yönteminden Ek Hesap sahipleri yararlanabiliyor.