Ekonomi

QNB Finansbank temassız ödemelerde 100 TL alışveriş indirimi veriyor!

Türkiye son dönemlerde, pandemi süreciyle birlikte şiddetini artıran ekonomik sıkıntılarla mücadele ediyor. Son yıllarda hızla yükselen enflasyon, peş peşe ürün ve hizmetlere gelen zamlar, alım gücündeki azalma gibi etkenlerle temel ihtiyaçların giderilmesi dahi oldukça zorlu bir hal alırken, vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılayabilmek için alternatif yollar aramaya devam ediyor. İhtiyaçların karşılanması noktasında dahi ekonomik sıkıntıların ortaya çıkması, vatandaşları alışverişlerde iki kez düşünmeye zorluyor. Hal böyle olunca da bankaların alışverişler için sunmuş olduğu kampanyalar büyük bir merakla araştırılıyor. Bu noktada QNB Finansbank da alışverişlere özel sunduğu 100 TL indirim kampanyası ile dikkat çekiyor. QNB Finansbank, dijital ödemeyle yapılan alışverişlere 100 TL indirim sunuyor! İşte detaylar…

QNB Finansbank’tan 100 TL ParaPuan Hediye

QNB Finansbank CardFinans kredi kartı ile 20 Nisan – 20 Mayıs 2022 tarihleri arasında Karekod ile Ödeme ya da Mobil Temassız Ödeme (NFC) ile tek seferde yapılacak olan her 200 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL ve toplamda 100 TL’ye varan ParaPuan hediye ediliyor. Kampanya dahilinde, aynı gün içinde yapılan harcamalardan sadece ilki ParaPuan kazandırıyor ve 1 Haziran 2022 tarihine kadar yüklenecek olan ParaPuan’ların, 30 Haziran 2022 tarihine kadar kullanılması gerekiyor. Kampanyaya katılmak isteyenler, kartlarının dijital ödeme çözümlerine QNB Mobil uygulaması üzerinden “Kart Ayarları” aracılığıyla ulaşabiliyor.

ParaPuan Kampanyasında Detaylar

Söz konusu alışveriş kampanyasına Enpara.com ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yapılan alışverişler dahil edilmiyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Karekod ile Ödeme ve Mobil Temassız Ödeme (NFC) özelliklerini aktif etmeleri gerekiyor. Söz konusu kampanyaya sadece yurtiçi harcamalar dahil ediliyor ve yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuan ödülleri, asıl kart sahibinin kampanyaya katıldığı karta yükleniyor.