Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Akıllı telefon kullanan herkese müjde duyuruldu! Kullanıcılara 6 GB bedava internet veriliyor: Hemen kontrol edin

Özel bankalardan biri olan Akbank tarafından çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda akıllı telefon sahiplerine sevindiren haber verildi. Akbank tarafından yapılan duyurunun devamında Vodafone hat kullanan müşterilerine yeni kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı ve Vodafone hat müşterisi olanlara özel kampanya başlatıldığı bu kampanya kapsamında 6 GB internet kazanılacağı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak davet koduyla Akbank Mobil’den ilk kez Akbanklı olanlar aylık 2 GB ve Vodafone faturasına otomatik fatura ödeme talimatı verenler ilave 4 GB kazanıldığı kampanyaya dahil olan müşterilere 6 GB internet hediye edileceği ifade edildi.

6 GB İNTERNET HEDİYE EDİLİYOR

Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat müşterisi olan ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar aylık 2 GB, Akbanklı olduktan sonra 10 gün içinde otomatik fatura ödeme talimatı verenler ilave aylık 4 GB kazanılabileceği ifade edildi.

Banka tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyaya Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken davet kodunu Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecine başlarken girerek katılabileceğiniz belirtildi ve kodunuzu bir kere görebileceğiniz için aldıktan sonra başka bir yere not etmeniz gerektiği vurgulandı.

YAPILMASI GEREKENLER

Akbank tarafından yapılan duyurunun devamında “Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazanır.” ifadelerine yer verilirken katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gerektiği ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Akbank’ın kurumsal internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.

Hediye aylık 2 GB ve 4 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayın on beşinci iş gününde yüklenecektir.

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel davet kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olan hatlar üzerinden kampanyaya katılım yapılamayacaktır.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin aylık 2 GB ve aylık 4 GB kazanabilmesi için 70 yaşın altında olması gerekmektedir.