Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ziraat Bankası kartı olanlara son dakika duyurusu! Ziraat Bankası kartı olanlara 500 TL veriliyor: Ödemeler bugün başladı

Tatil planı yapan vatandaşlara Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda kartlara 500 TL verileceği belirtildi. Banka tarafından yapılan duyuruda Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri işlemlere 500 TL Bankkart Lira verileceği belirtildi ve bu kampanyaya 31 Mayıs’a kadar başvuru yapılabileceği bildirildi.

31 MAYIS’A KADAR DEVAM EDECEK

Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri işlemlere 500 TL Bankkart Lira verileceği belirtilen duyurunun devamında kampanyanın 1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olacağı ifade edildi.

SMS GÖNDERİLECEK

Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabileceği belirtilirken Ziraat Bankası tarafondan yapılan duyurunun devamında SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye bankada kayıtlı cep telefonundan kampanya tarihleri içerisinde SMS gönderilmesi gerektiği Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyanın ayrıntılarına da yer verildi. Bu noktada yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liralar 15 Haziran 2022 tarihinde yüklenecek olup, kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Temmuz 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.