Ekonomi

Yapı Kredi seyahat harcamalarına 150 TL hediye ediyor! Tatile çıkmadan önce bu kampanyaya bakmakta fayda var!

Bankalar, çeşitli markalar ve çeşitli işletmeler, dönem değiştikçe yeni kampanya ve fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde birçok banka, Ramazan ayına özel kampanyalarını duyurmuştu. Öte yandan daha öncesinde, baharın gelişiyle birlikte hemen her yerde bahar kampanyaları ortaya çıkmaya başlamıştı. Bu kez de havaların ısınmasıyla birlikte birçok banka tatil seyahatleri için kampanya ve fırsatlarını duyurmaya başladı. Bu bankalardan biri olan Yapı Kredi, ısınan havaları fırsat bilerek tatile çıkmayı düşünenler için benzersiz kampanyasını duyurdu. Bu kampanya dahilinde Yapı Kredi bankası seyahat harcamalarına karşılık 150 TL World puan hediye etmeye başladı. Kampanyaya katılım için son tarih de belli oldu. İşte detaylar…

Seyahat Harcamalarına 150 TL Hediye

Yapı Kredi, World kredi kartına özel olarak sunduğu kampanya dahilinde, seyahat sektöründeki üye işyerlerinden yapılan her 2 bin TL ve üzeri harcamalar için 75 TL ve toplamda 150 TL World puan hediye ediyor. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin 1 – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında belirtilen yollar üzerinden katılım göstermesi gerekiyor. Sadece Yapı Kredi World üye işyerlerinden yapılan harcamaları kapsayan kampanyaya, World Mobil uygulaması üzerinden ya da SMS ile katılım sağlanabiliyor. Aynı gün içinde yapılan 2 bin TL ve üzeri birden çok harcamalarda, sadece ilk alışveriş kampanyaya dahil ediliyor.

150 TL Hediye World Puan Kampanyasında Detaylar

Kampanyaya taksitlendirilmiş işlemler, peşin işlemler, dijital kart harcamaları ve mail order işlemler dahil ediliyor. Ancak nakit çekim, iade ve puan kullanımı ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmiyor. Kampanyaya katılanlar ve hediye World puan kazananlara hediye World puanlar 3 Haziran 2022 tarihine kadar, kullanıma açık bireysel kredi kartı üzerinden veriliyor. World puanların 3 Temmuz 2022 tarihine kadar kullanılması gerekiyor.